Pánské fitness tričko 100 Sportee

119 Kč

960565

Tričko s gramáží 150 g/m² barvené technologií Cold pad batch je skvělým základem šatníku. Jednoduché a praktické kraťasy se skvěle hodí do vašeho šatníku.

100% bavlna pro měkkost a pohodlí, kulatý výstřih, krátké rukávy: to je základní tričko. Je ideální na každou příležitost! Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Barva:

Šedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VOLNOST POHYBU

Díky způsobu tkaní poskytuje volnost pohybu.

HEBKOST

Pružný a velmi pohodlný materiál ze 100% bavlny.

Technické informace

Základní výrobky s ohledem na životní prostředí

Naše základní produkty jsou navrženy tak, aby snižovaly svou ekologickou stopu. U tohoto trička jsme použili méně náročný proces barvení, „cold pad batch". Tímto procesem barvení za studena vytváříme 96 % barvy textilu. Proces barvení při pokojové teplotě (Cold pad batch) spotřebovává méně energie, a proto vypouští méně CO2 než klasický proces barvení. Spotřebuje také méně vody než běžné barvení.

Navrhnout dobrý základní kousek není tak jednoduché!

Vývoj základního trička je pro nás trochu složitější. Protože chceme vytvářet sportovní oblečení, které je zábavné a stylové i na každodenní nošení, máme spoustu omezení. Základní vlastnosti, které vám chceme u těchto produktů zaručit, a to za nejlepší možnou cenu, jsou: odolné materiály, jednoduchý střih a pohodlí. Pokud chcete nosit toto tričko do posilovny nebo do práce, máme pro vás řešení!

Co udává údaj o gramáži trička?

Hmotnost vyjádřená v gramech na metr čtvereční udává tloušťku látky. Gramáž má vliv na průsvitnost, splývavost a odolnost materiálu. Čím je gramáž vyšší, tím je výrobek méně průsvitný, více splývavý a má delší životnost.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Bavlna Žebrová pletenina 97% Bavlna, 3% Elastan

TESTY

Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. K tomu naši inženýři společně s uživateli provádějí další testy v reálných podmínkách. Naším cílem je vyvíjet takové funkční výrobky, se kterými budete při sportování spokojeni.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi