Pánské fitness tepláky Essentiel regular námořnicky modré

379 Kč

8569365

Chcete začít s fitness nebo se k této aktivitě vrátit? Pohodlné tepláky poskytují volnost pohybu při sportování. Navíc pochází z ekologické výroby.

Mysleli jsme na vše: elastický materiál pro volnost pohybu, pružné díly na nohou pro lepší prodyšnost, dvě praktické kapsy na zip. Zamilujete si je!

Barva:

Černopetrolejová / Černopetrolejová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODVOD POTU

Zůstaňte v suchu! Materiál rychle schne a odvádí vlhkost od těla.

Technické informace

Made for fitness

Při fitness je každý sám za sebe. To, co nás spojuje, je pohyb! A naší prioritou je? Vyvíjet takové výrobky, které vám budou vyhovovat: volností pohybu, funkčností, pohodlím, stylem,... Vše je přesně navržené, nic není ponecháno náhodě. Náš tým vývojářů, od produktového manažera, přes stylisty až po inženýry, intenzivně pracuje na tom, aby vám nabídl špičkové oblečení na fitness.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % našich výrobků prochází přísnými testy. A cílem bylo? Vám poskytnout pohodlné, bezpečný a odolný výrobek. Výrobek své testování začíná v laboratoři. Testuje se jeho odolnost vůči opakovanému praní, stálost barev, prochází zátěžovým testem apod. Výrobek dále testují sportovci jako vy v reálných podmínkách! Pokud projde úspěšně všemi testy, je uvedený do prodeje!

A pokud s výrobkem nejsem spokojen?

Tak za to se velmi omlouváme! Pokud nejste s výrobkem spokojeni, stačí jej zanést zpět na prodejnu! Vyměníme ho, či vám vrátíme peníze. Malé upřesnění: přinesený výrobek musí být nový a nepoužitý.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Všitý díl 100% Polyester

TESTY

Před uvedením do prodeje tepláky prošly řadou testů! Testy opakovaného praní, sušení,... Tyto testy probíhal pod taktovkou našich vývojářů ve spolupráci s externí laboratoří. Takto dbáme na to, aby tvar a barvy zůstaly zachovány a měli jste z výrobku radost!

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi