ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Pánské fitness tepláky Essential šedé

379 Kč

Chcete začít s fitness nebo se k této aktivitě vrátit? Pohodlné tepláky poskytují volnost pohybu při sportování. Navíc pochází z ekologické výroby.

Mysleli jsme na vše: elastický materiál pro volnost pohybu, pružné díly na nohou pro lepší prodyšnost, dvě praktické kapsy na zip. Zamilujete si je!

Otázky a odpovědi
Barva: Šedá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Odvod potu

Zůstaňte v suchu! Materiál rychle schne a odvádí vlhkost od těla.

Volnost pohybu

Pohyb, běh, skoky, tyto tepláky budou kopírovat všechny vaše pohyby!

Ecodesign

Čím šetříme životní prostředí? Používáme recyklovaný polyester.

Technické informace

Made for fitness

Při fitness je každý sám za sebe. To, co nás spojuje, je pohyb! A naší prioritou je? Vyvíjet takové výrobky, které vám budou vyhovovat: volností pohybu, funkčností, pohodlím, stylem. Vše je přesně navržené, nic není ponecháno náhodě. Náš tým vývojářů, od produktového manažera, přes stylisty až po inženýry, intenzivně pracuje na tom, aby vám nabídl špičkové oblečení na fitness.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % našich výrobků prochází přísnými testy. A cílem bylo? Vám poskytnout pohodlné, bezpečný a odolný výrobek. Výrobek své testování začíná v laboratoři. Testuje se jeho odolnost vůči opakovanému praní, stálost barev, prochází zátěžovým testem apod. Výrobek dále testují sportovci jako vy v reálných podmínkách! Pokud projde úspěšně všemi testy, je uvedený do prodeje!

Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.
Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/

A pokud s výrobkem nejsem spokojen?

Tak za to se velmi omlouváme! Pokud nejste s výrobkem spokojeni, stačí jej zanést zpět na prodejnu! Vyměníme ho, či vám vrátíme peníze. Malé upřesnění: přinesený výrobek musí být nový a nepoužitý.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Všitý díl 100% Polyester

TESTY

Před uvedením do prodeje tepláky prošly řadou testů! Testy praní, sušení…Náš koncepční tým s pomocí externí laboratoře ověřil, že naše požadavky na kvalitu jsou splněny. Tyto testy nám pomáhají zaručit stálost tvaru a barev materiálu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi