Pánské fitness kraťasy s kapsami na zip černé

449 Kč

8646727

Tyto kraťasy jsou vhodné na doma i na fitness! Výhody: perfektně drží a poskytují naprostou volnost pohybu!

Běhejte, skákejte, sportujte! Tyto kraťasy vám zajistí volnost pohybu a díky širokému pasu také zpevnění. Pohodlí zajišťuje pružný a prodyšný materiál!

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODVOD POTU

Materiál odvádějící vlhkost vás udrží v suchu.

RYCHLÉ SCHNUTÍ

Materiál rychle schne a není třeba jej žehlit.

Technické informace

Made for fitness

Při fitness je každý sám za sebe. To, co nás spojuje, je pohyb! A naší prioritou je? Vyvíjet takové výrobky, které vám budou vyhovovat: volností pohybu, funkčností, pohodlím, stylem,... Vše je přesně navržené, nic není ponecháno náhodě. Náš tým vývojářů, od produktového manažera, přes stylisty až po inženýry, intenzivně pracuje na tom, aby vám nabídl špičkové oblečení na fitness.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % našich výrobků prochází přísnými testy. Nejdříve velmi náročnými testy v laboratoři. Tam se testuje jeho odolnost vůči praní, trvanlivost barev…a tím to nekončí! A pak? Výrobky testují sportovci jako vy v reálných podmínkách! My testy sledujeme, analyzujeme, výrobky upravujeme tak, aby přesně splnily vaše očekávání. Tak a teď už znáte celou cestu výrobku až k vám domů.

A pokud s výrobkem nejsem spokojen?

Tak za to se velmi omlouváme! Pokud nejste s výrobkem spokojeni, stačí jej zanést zpět na prodejnu! Vyměníme ho, či vám vrátíme peníze.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 91% Polyester , 9% Elastan Klínek 84% Polyester , 16% Elastan Všitý díl 85% Polyester , 15% Elastan

TESTY

Tyto fitness šortky prošly mnoha testy, než se dostaly až sem! Testy praní, sušení…Náš koncepční tým s pomocí externí laboratoře ověřil, že naše požadavky na kvalitu jsou splněny. Takto dbáme na to, aby tvar a barvy zůstaly zachovány a měli jste z výrobku radost!

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nečistěte chemicky

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi