Pánské cyklistické kraťasy RC100 černé

499 Kč

8644185

Kraťasy pro začínající cyklisty až na 2h (50 km) vyjížďky v teplém počasí.

Naše první společně vytvořené kraťasy! Zvláštní pozornost jsme věnovali pasu a spodní části nohavic, aby kraťasy skvěle držely na těle, ale nikde netlačily.

Barva:

Černá / Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Výstelka z tvarované pěny Medium Density. Síla: 13 mm. Hustota: 100 kg/m3.

ODVOD POTU

Pohodlný a prodyšný materiál.

VOLNOST POHYBU

Pružný materiál poskytuje dobré zpevnění stehen, pevný pas.

Technické informace

Nová výstelka „Medium Density“

Pro co nejpohodlnější sezení na sedle jsme tyto kraťasy vybavili měkkou výstelkou „Medium Density“. Potažená je prodyšný, a hebkým materiálem. Výztuha je z měkkého materiálu o hustotě 100 kg/m3 a je silná 13 mm. Perforovaný materiál zaručuje lepší odvod potu. Tato výstelka zaručuje pohodlné sezení na vyjížďkách dlouhých max. 2 hodiny.

Tvar

Tvar výztuh z pevnější pěny jsme navrhli na základě testování zón největšího tlaku, modistky výstelku následně tvarovaly na figurínách a nakonec prošla sérií testů při skutečném použití na sedle. Na tomto testu se podíleli cyklisté a jeho cílem bylo zjistit, v jakém místě je sedlo nejvíce zatěžováno. Právě do těchto míst jsme pak umístili výztuhy z pevnější pěny. Díky svorce v přední části se výstelka skvěle přizpůsobí tělu.

Výztuhy

Výztuhy se nacházejí v místě sedací kosti a perinea. Mezi stehny je výztuha ušita z tenkého materiálu, aby při jízdě na kole nezpůsobovala podráždění pokožky. Pružnost výztuhy zajišťují žlábky zajišťující její lepší ohyb.

Doporučená údržba

Perte v pračce na 30 °C v programu na syntetické materiály. Před praním výrobek otočte naruby. Nepoužívejte aviváž. Sušte na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.

Testování výrobků

Náš vývojový tým, jehož základna se nachází v objektu BTWIN VILLAGE ve francouzském městě Lille, se neustále snaží zlepšovat pohodlí našich zákazníků při cyklistice. Naším cílem je nabízet výrobky, které budou 100% odpovídat potřebám zákazníků a cyklistiku jim maximálně zpříjemní. Výrobky testujeme v terénu, protože věříme, že pouze praktické testy nám umožní neustále naše výrobky zdokonalovat.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 80% Polyamid , 20% Elastan Podložka 100% Polyuretan Podložka - Vnější látka 78.18% Polyamid , 19.55% Elastan , 2.27% Polyester

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi