Pánské zimní cyklistické kalhoty na horské kolo EXPL500 černé

999 Kč
8550231

Kalhoty se šlemi z odolného materiálu určené až na 4h vyjížďky na horském kole v chladném počasí.

Materiál dobře tepelně izoluje, takže udrží tělo v teple, šle zajišťují dobré držení na těle.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá / Černá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Ergonomická pěnová výstelka pro pohodlnou jízdu (až 4 h).

HŘEJIVOST

Materiál dobře tepelně izoluje, takže udrží tělo v teple.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Křoví už se nemusíte bát! Materiál je odolný vůči oděru i roztržení o větve.

ODVOD POTU

Síťovina v horní části zad umožňuje proudění vzduchu k tělu.

DRŽENÍ NA TĚLE

Lehké šle drží kalhoty na místě a brání jejich shrnování.

PRUŽNOST

Materiál s příměsí elastanu zaručuje volnost pohybu.

HMOTNOST

340 g ve velikosti L.

Technické informace

Princip 4 vrstev na zimní vyjížďky

Jak zůstat při zimních vyjížďkách v teple a v suchu? Využijte princip 4 vrstev na trupu: spodní vrstvu tvoří spodní tričko, přes ně oblečte šle cyklistických kalhot, na ně bundu a v případě deště ještě nepromokavou bundu jako 4. vrstvu. Jste připraveni? Užijte si pohodlnou jízdu v teple.

Praktický střih, švy, materiál

Kalhoty jsme navrhli tak, aby byly maximálně pohodlné: díky svému střihu, lehkým šlím a zipům na koncích nohavic se snadno oblékají a zajišťují perfektní držení na těle při jízdě.
Výstelka má chytře umístěné švy, díky nimž zajišťuje maximální pohodlí, aniž byste si uvědomovali její přítomnost, a to až při 3h vyjížďkách. Všechny použité materiály odvádějí pot, chrání před chladem a jsou odolné vůči roztržení o trny, větve a pod.

Výstelka, tajný triumf Made in Rockrider

Abyste si mohli jízdu na horském kole užívat naplno a nic vám při ní nepřekáželo, vyvinuli jsme novou technologii tvarování a vkládání výstelky do kalhot. A výsledek? Výstelka díky ní perfektně drží na svém místě a účinně minimalizuje jakékoli tření, které by mohlo způsobit nepohodlí. Více detailů o výrobě naleznete ve videu!

Výhody kalhot se šlemi

Vzhledem k tomu, v jaké pozici se cyklista na kole nachází, je důležité myslet na ochranu zad a boků před chladem. Tyto kalhoty pokrývají celá záda, a zahřívají tak místa nejvíce náchylná na prochladnutí. Šle zajišťují vynikající stabilitu kalhot i při nejintenzivnější námaze. Výsledek: Díky tomu kalhoty skvěle drží na těle a udržují je v teple. Že se vám v zimě ani nebude chtít zůstat doma.

Vaše hodnocení nám pomáhá se zlepšovat

Vaše hodnocení našich výrobků nám pomáhá neustále zlepšovat jejich pohodlí a kvalitu. Při vývoji výrobků se opíráme především o hodnocení, která dostáváme od zákazníků! V případě těchto kalhot jsme také vyslyšeli vaše připomínky: proto mají lehké šle, které jsou přizpůsobené nošení pod několika vrstvami dalšího oblečení, a střih, který brání shrnování na hrudníku, aby byla vaše jízda pohodlnější.

Praktický tip

Tyto cyklistické kalhoty můžete nosit tzv. naostro, nemusíte do nich nosit spodní prádlo! V takovém případě je však doporučujeme po každém použití vyprat.
Abyste si mohli maximálně užívat víkendových výletů, materiál je rychleschnoucí, takže když kalhoty večer vyperete, ráno budou suché!

Rada vývojového týmu

Poslední rada na cestu: Kdo je připraven, není překvapen! Aby se z vaší vyjížďky nestala dlouhá pěší túra, vozte s sebou vše, co je potřeba pro vyřešení defektu. Pak si budete moci užívat jízdu přírodou bez starostí!

Testování výrobků

Náš vývojový tým sídlí v centru Btwin Village ve francouzském městě Lille. Snažíme se vyvíjet stále nová řešení, aby byla cyklistika pro naše zákazníky co nejpohodlnější. Naším cílem je nabízet výrobky, které budou 100% odpovídat potřebám zákazníků a cyklistiku jim maximálně zpříjemní.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 85% Polyamid , 15% Elastan Všitý díl 85% Polyester , 15% Elastan Vycpávka – vnitřní materiál 100% Polyester Vycpávka – vnější materiál 80% Polyester , 20% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a čistém místě.

TESTY

Všechny výrobky testujeme v laboratoři i v reálných podmínkách ve spolupráci s aktivními cyklisty. Takto ověřujeme jejich kvalitu před uvedením do prodeje.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Pánské zimní cyklistické kalhoty na horské kolo EXPL500 černé
Pánské zimní cyklistické kalhoty na horské kolo EXPL500 černé
Pánské zimní cyklistické kalhoty na horské kolo EXPL500 černé
Pánské zimní cyklistické kalhoty na horské kolo EXPL500 černé
Pánské zimní cyklistické kalhoty na horské kolo EXPL500 černé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi