Pánské boty na trailový běh XT8 modro-oranžové

1 799 Kč
8642809

Boty pro běžce na trénink nebo trailové závody v délce až do 80 km do kluzkého a blátivého terénu.

Chcete spojit výkon a potěšení z trailového běhu? Nabízíme vám univerzální obuv se skvělou přilnavostí, tlumením a účinným zpevněním chodidla.

Otázky a odpovědi

Barva:

Mořská modrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PŘILNAVOST

5mm vzorek podešve zajišťuje přilnavost a zabraňuje zachytávání bláta.

TLUMENÍ DOŠLAPU

Tlumení došlapu poskytuje EVA pěna exkluzivní technologie Kalensole.

DRŽENÍ NA NOZE

Výztuhy po celém obvodu obuvi zpevňují chodidlo.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Guma byla zvolena tak, aby podrážka neklouzala na strmém a mokrém povrchu.

POHODLÍ

Botička z prodyšných materiálů, silná vrstva pěny na patě i na jazyku.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Vhodná pro všechny typy došlapu díky technologii K-Only.

Technické informace

Stabilita, přilnavost, či obojí?

Přilnavá podešev zajistí, že v nestabilním terénu (bahnitém nebo suchém) obuv nepodklouzne. Protiskluzové vlastnosti zabrání podklouznutí na strmém povrchu (mokrém nebo suchém). Díky širokému 5mm vzorku se v podešvi nezachytává bláto, obuv se tak doslova zakousne do země a zajistí maximální výkon i v náročném terénu. Díky vylepšenému materiálu podešve bota nepodklouzne ani na mokré skále.

Naše EVA pěna Kalensole: představujeme vám pohodlné tlumení

Kalensole je EVA pěna, kterou používá exkluzivně Decathlon a nachází se v mezipodešvi. 3 roky usilovného vývoje daly vzniknout jedinečnému složení, které o 34 % zlepšuje tlumení podešve, o 25 % zlepšuje odraz, zajišťuje stabilní došlap za jakýchkoliv teplot a větší odolnost obuvi.

Obuv vhodná do každého terénu a pro každý typ došlapu!

K-Only je technologie, jejíž silnější vrstva pěny pod záprstními kůstkami zajišťuje, že je obuv vhodná pro běžce se všemi typy došlapu.

Skvělé zpevnění chodidla

Při několikahodinovém běhu v přírodě chceme od obuvi maximální zpevnění chodidla. Proto jsme obuv doplnili o pás z PU navařený na pěnové vrstvě v patě a po stranách obuvi, který obepíná vaši nohu. Díky tomu při utažení tkaniček obuv dokonale zpevní vaši nohu.

Co se skrývá za designem modelu XT8?

Univerzální, zpevňující a přilnavá trailová obuv XT8 je vybavena řadou praktických detailů: kapsičkou na jazyku pro schování tkaniček.Díky 315 g ve vel. 42 je obuv velmi lehká a je vhodná pro běžce do 90 kg. Drop podešve je 8 mm. Pro zajištění maximálního pohodlí i při trailu je celý vnitřek obuvi podšitý, a to až ke kotníkům.

Vysoce odolná obuv

Naslouchali jsme vaší zpětné vazbě, abychom vám nabídli skutečně univerzální obuv. Podešev jsme vyrobili z nové pryže, která zajišťuje ještě vyšší přilnavost. Trailovou obuv pak po dobu 6 měsíců testovali trailoví běžci a běžkyně, a to každý den a v každém terénu. Výsledek: model XT8 je přilnavý a skvěle zpevňuje chodidlo, navíc odolá až 1 000 naběhaných kilometrů.

Správná velikost

Doporučujeme zvolit boty o jednu velikost větší, než je vaše obvyklá velikost, aby vás při seběhu netlačily. Radaudržujte si krátké nehty na nohou a před každým seběhem zkontrolujte, zda máte boty dobře utažené.

Zkoušení a nákup

Vždy vyzkoušejte obě boty ve stoje a s ponožkami, které na běh obvykle používáte. V případě potřeby vyzkoušejte různé modely a velikosti. 2 důležité body, které zaručují pohodlí: pata a špička při seběhu. Neváhejte se v prodejně i lehce proběhnout. Boty nejprve vyzkoušejte během kratších výběhu, abyste si na ně zvykli.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 70% Polyester , 30% Polyuretan Podešev 100% Syntetický kaučuk Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na vzdušném, tmavém a suchém místě. Aby obuv rychleji vyschla mezi tréninky, vložte do ní novinový papír.

TESTY

Obuv byla testována v nejrůznějším terénu skupinou běžců a běžkyň. Na obuvi Kiprun XT8 běžci ocenili zejména její výjimečnou přilnavost, pohodlí, dynamiku a tlumení došlapu. Její vlastnosti byly ověřeny i laboratorními testy.

Schváleno

Testováno trailovými běžci v různých regionech a na různých typech povrchu: na severu Francie na Opálovém pobřeží, na cestách v okolí Puy Mary, v okolí Mont Blanc nebo na náročných stezkách na ostrově Réunion.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce. Nesušte v sušičce.

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi