Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.

2 399 Kč

8759747

Nový model MT CUSHION 2 poskytuje ještě lepší tlumení a pohodlí při trailovém běhu.

Model MT CUSHION 2 poskytuje tlumení, pohodlí a lepší odolnost díky zesílenému textilnímu materiálu MATRYX®, který je lehký a prodyšný.

Barva:

Tmavě modrozelená

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Podešev s technologií Kalensole zajišťuje tlumení.

PŘILNAVOST

5mm vzorek zaručuje účinnou přilnavost.

POHODLÍ

Díky stélce a použité pěně jsou tyto boty velmi pohodlné.

ODOLNOST

Svršek z textilního materiálu MATRYX je pevný a odolný.

NÍZKÁ HMOTNOST

Pevné, odolné a pohodlné boty, které váží 282 g ve velikosti 42.

ODRAZ

Mezipodešev Kalensole umožňuje dynamický odraz.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Gumová podešev zajišťuje stabilitu na každém typu povrchu.

Technické informace

MT CUSHION, co tato slova znamenají?

MT, tato dvě písmena zkracují francouzské slovo „montagne“ (hory). Jsou to tedy boty do hor, ale nejen tam! Můžete s nimi běhat ze skal do bláta i přes suché cesty. „Představte si, že běžíte na měkkém a lehkém polštáři. Boty MT CUSHION 2 ochrání a podrží”, říká Thierry, produktový manažer. Jsou to pohodlné boty, ve kterých podáte skvělý výkon.

Nová verze ikonickému modelu

Návrhy na zlepšení, které jste poskytli, nám umožnily vylepšit tuto druhou verzi modelu MT CUSHION, na kterou jsme opravdu hrdí. Jaké jsme udělali změny:
- Nový vzorek podrážky, který je odolný a na který se můžete spolehnout.
- Přepracovaná mezipodešev poskytuje ještě lepší tlumení.
- Nový odolnější 100% textilní svršek MATRYX® (tkaný v Ardèche).

Technologie Kalensole: měkké tlumení

Model MT CUSHION 2 je impozantní. 100% složení mezipodešve z pěny KALENSOLE poskytuje o 18 % lepší tlumení než předchozí model a o 57 % vyšší návratnost energie. To zní dobře, že? Tato odolná pěna poskytuje měkké a pohodlné tlumení.

Matryx®: záruka kvality a odolnosti

Svršek modelu MT CUSHION 2 je vyroben 100% z textilního materiálu MATRYX®, dobře známý ve světě trailového běhu. Vyroben z pevných polyesterových vláken s polyuretanovým povlakem, což zaručuje nepřekonatelnou odolnost. Vzdušná struktura poskytuje lehkost a prodyšnost. Přidali jsme aramidové vlákno pro lepší zpevnění. Díky MATRYX® nemusíte volit mezi lehkostí a odolností.

Drop 4mm

Drop určuje rozdíl mezi výškou paty a špičky: MT CUSHION 2 má drop 4 mm, což jej řadí mezi boty s nízkým dropem. 22mm vrstva pěny KALENSOLE pod patou a 18mm vrstva pod špičkou poskytuje více tlumení a pohodlí v těchto citlivějších oblastech chodidla.
Také napomáhá se lépe vyrovnat s nerovnostmi povrchu.

Jistý krok

5mm vzorek po celé podrážce má skvělé protiskluzové vlastnosti. Neutrpěla tím lehkost ani pružnost.
Vzorek je rozmístěn tak, aby se mezi špunty neusazovala žádná zemina. Pryžová podrážka poskytuje přilnavost i na mokrých kamenech a váš běh je tak bezpečnější.

Lepší podpora v oblasti paty díky vaší zpětné vazbě

Model MT CUSHION 2 je synonymem pro pohodlí, získává ale také body za podporu. Vzali jsme v úvahu vaši zpětnou vazbu a přepracovali model MT CUSHION 2 tak, aby poskytoval lepší podporu chodidla, přičemž jsme zachovali pohodlí v oblasti paty a Achillovy šlachy.

Ecodesign

Lehčí výrobek znamená nižší emise CO₂. Snížením počtu komponentů, zefektivněním a volbou mimořádně odolného a lehkého materiálu, jako je MATRYX®, jsme dosáhli snížení emisí CO₂ o 15,5 % u pánského modelu a 12 % u dámského modelu ve srovnání s předchozí verzí. Kromě toho jsou tkaničky recyklované a výztuhy, síťovina na jazyku a podšívka stélky jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru.

Kapsička na tkaničky

Možná jste si této drobnosti všimli. Jedná se o kapsičku, která je na jazyku boty. Do této kapsičky si můžete zastrčit tkaničky, aby se vám při běhu nerozvázaly nebo o něco nezachytily. A navíc zůstanou čisté.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 50% Termoplastický polyuretan , 30% Polyuretan , 20% Polyester Podešev 80% Ethylenvinylacetát , 20% Syntetický kaučuk Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Aby obuv rychleji vyschla mezi 2 tréninky, vložte do ní novinový papír

TESTY

Model MT CUSHION 2 jsme samozřejmě podrobili důkladnému testování. 50 testujících mělo za úkol zjistit, jak jsou boty odolné a jak obstojí v průběhu času. Přes 30 testujících naběhalo více než 1000 km. Mohli jsme tak ověřit, že vzorek podrážky je stále ve více než přijatelném stavu a textilní svršek vydržel na všech botách kromě 1 páru.

Schváleno

Model MT CUSHION 2 byl schválen a přijat běžkyněmi našeho týmu EVADICT WOMEN TEAM, včetně naší dvojnásobné mistryně světa. Blandine L'Hirondel běžela v modelu MT CUSHION 2 první část (80 km) Mistrovství světa v Thajsku v říjnu 2022, které vyhrála. V tomto modelu také trénovala na závod CCC®, který běžela v srpnu 2022. Model jí vyhovuje díky své lehkosti, tlumení a dobré opoře chodidla.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce. Nesušte v sušičce.

Obrázky

Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.
Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.
Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.
Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.
Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.
Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.
Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.
Pánské boty na trailový běh MT Cushion 2.

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi