DOMYOS

Pánské boty na fitness 920 černé

999 Kč
1 299 Kč -23%
*Od 3. 2. 2023 až do vyčerpání zásob
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8405113

Boty jsou určeny na intenzivní kruhový trénink. Boty jsou určeny na cvičení typu tabata.

Maximální zážitek z fitness tréninku! Užívejte odpružení podešve, hýbejte se do 360° a užijte si poddajnosti obuvi. Maximálně lehká obuv, která dokonale tlumí došlapy.

Barva: Černá / Černá

40
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +99 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  ODRAZ

  Podešev umožňuje návrat vložené energie.

  PRUŽNOST PŘI POHYBU

  Podešev umožňuje rotační pohyby při sestavách: díky flexním drážkám.

  DRŽENÍ NA NOZE

  Hýbejte se do všech stran, postranní výztuhy dokonale zpevňují nohu.

  TLUMENÍ DOŠLAPU

  Opakované pohyby a cviky dokonale tlumí pěnová mezipodešev.

  POHODLÍ

  Obuv je vybavena vyšším nápletem. Pohodlí zaručeno!

  Technické informace

  Proč používat speciální obuv na fitness?

  Studie vedené naší výzkumnou laboratoří Sporstlab ukázaly, že při fitness dochází na rozdíl od jiných sportů k různým druhům pohybů. Dochází při něm k rotacím, skokům, squatům či výpadům. Naši obuv vyvíjíme tak, abychom vám umožnili správné provádění cviků bez rizika zranění. Nošení speciální obuvi na fitness snižuje o 20 % riziko zranění ve srovnání s nošením běžecké obuvi.

  Drop podrážky: rozdíl výšky podrážky mezi špičkou a patou

  Všechny modely obuvi na fitness mají 4mm drop. Díky 4mm dropu budete mít téměř přirozený postoj (naboso je drop nulový). Je však důležité vědět, že pokud jste zvyklí nosit obuv s výraznějším dropem (např. obuv na podpatcích), bude chvíli trvat, než si na novou obuv zvyknete.

  Pružnost ve všech směrech ohybu

  Proč je to tak důležité?
  Ze studií vyplývá, že při fitness aktivitách dochází k 1,7krát častějšímu pokrčení nohou. Při fitness také dochází k jinému ohybu kotníku než při běhu. Ze studií vyplývá, že fitness obuv vyžaduje pružnost a schopnost stlačení podešve, která je odlišná od běžecké obuvi. Proto vyvíjíme modely obuvi umožňující pohyb ve všech směrech, které se přizpůsobí pohybům při fitness.

  Zpevnění špičky

  Proč je to tak důležité? Zpevnění špičky, která je při fitness hlavním opěrným bodem, napomáhá k udržení rovnováhy při změně směru pohybu.

  Tlumení na špičce

  Proč je to tak důležité?
  Během tréninku fitness dochází k došlapu na úrovni špičky, zatímco při běhu jde většina nárazů do paty.
  Optimální tlumení obuvi ve špičce chrání celé tělo před opakovanými nárazy, zároveň stabilizuje nohu pro plynulejší střídání pohybů.

  Jak probíhá Testování výrobku

  Výzkumníci v našich technických laboratořích analyzují pohyby sportovců při cvičení pomocí snímačů, které měří s vysokou přesností reakce lidského těla. Nic se však nevyrovná praktické zkušenosti, proto výrobky testujeme také v tělocvičnách a posilovnách, tj. tam, kde sportovci obuv používají. Tyto testy nám umožňují nabízet funkční výrobky za dostupnou cenu. Naším cílem je zajistit co nejlepší podmínky při sportu.

  Podešev ze 3 částí

  Pryžová podešev poskytuje přilnavost; mezipodešev z EVA KalensoleⓇ je zárukou tlumení došlapu; stélka kombinující termoplastický elastomer PebaxⓇ a vrstvu polyuretanu zajišťuje dynamický odraz. Kombinace výše uvedeného je zárukou tlumení i dynamického odrazu.
  "

  Její výhody? Nezanechává barevné šmouhy

  Podešev nezanechává barevné šmouhy.

  Je obuv na fitness vhodná pro běh na běžeckém pásu?

  Naše modely obuvi jsou vyvinuté speciálně na kardio trénink. V omezené míře je však lze použít i pro běh na běžeckém pásu. Chcete-li se tedy před cvičením nebo po něm rozehřát na páse, můžete tuto obuv využít. Pokud se však váš trénink skládá výlučně z běhu na pásu či v přírodě, z bezpečnostních důvodů důrazně doporučujeme používat modely obuvi určené na běh.

  Fitness obuv je určena pouze na použití v tělocvičně?

  Kardio tréninky většinou probíhají ve fitness centru nebo v pohodlí domova. Naše modely obuvi tedy byly vyvinuty pro použití ve vnitřním prostředí. Pryž je vhodná pro použití v tělocvičně, jelikož je měkčí. Nošení obuvi na asfaltu způsobuje předčasný oděr podešve. Přilnavost podrážky byla testována na podlahách používaných v tělocvičnách nebo v domácnostech, pryž má proto velmi dobrou přilnavost.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.486 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Svršek: 50.0% Polyuretan , 50.0% Polyester Podešev: 80.0% Syntetický kaučuk , 20.0% Ethylenvinylacetát Podšívka: 100.0% Polyester

  Obrázky

  Pánské boty na fitness 920 černé
  Pánské boty na fitness 920 černé
  Pánské boty na fitness 920 černé
  Pánské boty na fitness 920 černé
  Pánské boty na fitness 920 černé
  Pánské boty na fitness 920 černé

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi