PÁNSKÉ BOTY NA BĚŽKY NA KLASIKU 500

3 799 Kč
8577205

Věnujete se pravidelně běhu na lyžích klasickou technikou ve středně náročném tempu? Tyto boty jsou dostatečně přesné i pohodlné pro další zlepšování!

Díky přiléhavé botičce a poddajné podrážce nabízí boty 500 kvalitní zpevnění i pohodlný ohyb, a tím i větší přesnost.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá / Modrozelená

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

DRŽENÍ NA NOZE

Syntetická výztuha na patě a tvarovaná botička pro dobré zpevnění i přesnost.

STABILITA

Polotvrdá podešev se vstřikovanou gumou, ze dvou materiálů pro lepší stabilitu.

POHODLÍ

Tvarovaná botička nabízí skvělý kompromis mezi přesností a pohodlím.

HŘEJIVOST

Hřejivá podšívka a klopa přes tkaničky pro ochranu před chladem.

KOMPATIBILITA

Kompatibilní s vázáním NNN, Prolink a Turnamic.

OHYB CHODIDLA

510 g ve velikosti 43.

Technické informace

1 - Boty na klasiku

Boty na klasiku mají nízký svršek a měkkou podrážku, která zaručuje pohodlný ohyb nohy při odrazu a vynikající volnost pohybu.

2 - Boty vhodné pro moji úroveň a mé potřeby

Vyberte si boty vhodné pro vaší výkonnostní úroveň. Pokud nejste začátečníci, tak v botách pro začátečníky neuděláte velký pokrok. Naopak v botách pro zkušené budete jako začátečníci pociťovat nepohodlí, protože jsou méně tolerantní vůči chybám v technice.
Začátečníci, upřednostněte pohodlí a hřejivost. Pokročilí, zvolte boty, které vám nabízí nejlepší poměr pohodlí a volnosti pohybu. Zkušení, vybírejte boty tuhé, lehké, ideálně karbonové.

3 - Boty 500, skvělé na zdokonalování

Jsou pro vás ideální volbou, pokud se běhu na lyžích věnujete pravidelně a máte dobře zvládnutou základní techniku jízdy a pokud pro vás už není běh na lyžích jen kratochvíle, ale zároveň i způsob, jak si v zimě dát do těla venku v přírodě.
Proto jsou boty 500 ideální pro pokročilé běžkaře. Nabízí nejlepší poměr pohodlí a volnosti pohybu pro další zdokonalování.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 90% Polyvinylchlorid , 10% Polyester Podšívka 90% Polyester , 10% Termoplastický polyuretan Podešev 90% Termoplastický polyuretan , 10% Kovové vlákno

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Vyndejte vnitřní vložky a boty dostatečně roztáhněte, aby mohly dobře vyschnout. Až budou boty i vložky úplně suché, vložky do bot vraťte a uložte do obalu.

Pokyny pro uživatele

Kompatibilní s vázáním NNN, Prolink a Turnamic.

TESTY

Všechny naše výrobky jsou testované v terénu v reálných podmínkách testovací skupinou profesionálů: instruktory, trenéry a samotnými běžci na lyžích, kteří se této aktivitě věnují pravidelně. Naše obuv také prochází laboratorními testy (ohýbání, odírání, ochrana před chladem, nepropustnost, přilepení podrážky, rozepínání a zapínání zipu, uchycení tkaniček...), kde se ověřuje odolnost a kvalita materiálů.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi