Pánské běžecké boty KS900 černo-oranžové

2 399 Kč −20%
1 899 Kč
*Od 25. 8. 2023 až do vyčerpání zásob

8556893

Pohodlné a stabilní boty s dobrým tlumením na tréninky i závody všech vzdáleností až po maraton.

Pokud patří mezi vaše hlavní kritéria při výběru běžeckých bot tlumení, pohodlí a stabilita, pak je pro vás model KS900 ideální. Vyzkoušejte sami!

Barva:

Zářivě lososová / Černá / Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Měkké a reaktivní tlumení vydrží 1000 km díky nové pěně MFOAM.

STABILITA

Širší podrážka a větší plocha kontaktu se zemí.

POHODLÍ

Konstrukce botičky a vrstva pěny na patě i na jazyku.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Strategicky rozmístěný vzorek pro maximální přilnavost i na mokrém povrchu.

Technické informace

Tlumení díky nové pěně MFOAM

Nová pěna MFOAM byla vyvinuta ve spolupráci s naším vývojovým centrem (Footwear Industrial Division) a poskytuje měkké tlumení a zároveň reaktivitu. Zaručuje pohodlí při polykání kilometrů.

Stabilita

Podrážka je širší v porovnání s dalšími modely řady KIPRUN. Větší plocha kontaktu se zemí poskytuje lepší stabilitu při běhu díky lepšímu rozložení sil především na dlouhé vzdálenosti.

Pohodlí

Konstrukce botičky a pěna v patě poskytují pocit pohodlí jako na obláčku. Během testování všichni běžci i běžkyně potvrdili rozdíl v pocitu pohodlí v porovnání s jinými modely řady KIPRUN.

Hmotnost a drop

Hmotnost: 256 g ve velikosti 42.
Drop: 8 mm.

Design

Náš designer chtěl, aby byla hlavní vlastnost boty jasná na první pohled: tlumení se vyznačuje hustou, zvlněnou pěnou na podrážce. Na první pohled má být bota pohodlná: měkké a poddajné komponenty, spíše zaoblený tvar. MFOAM CUSHION na podrážce podtrhuje představu o tlumení.

Schváleno na maraton

Boty KS900 testovalo 5 běžců při závodním maratonu. Všichni potvrdili skvělé tlumení a pohodlí bot KS900 na dlouhé vzdálenosti.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 68% Ethylenvinylacetát , 32% Syntetický kaučuk Svršek 74% Polyester , 16% Termoplastický polyuretan , 10% Polyuretan Podšívka 89% Polyuretan , 11% Polyester

TESTY

Všechny naše boty jsou testovány externími běžci (nezávislými na Decathlonu) ve všech podmínkách, se kterými se můžete běžně setkat. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli v klidu běhat.

Schváleno

V Kiprun máme běžce všech úrovní. Každý den zkoušíme a testujeme naše výrobky, abychom je mohli vylepšovat.Výrobky testujeme v reálných podmínkách. Než se dostanou k vám, mají tak za sebou tisíce kilometrů a desítky běhů od 10 km po maraton.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi