Pánské běžecké boty KIPRUN KD900 žluté

2 899 Kč

8798229

Lehké boty zaručují tlumení a dynamický odraz při každém kroku. Vhodné na běh od 5 do 42 km.

Lehkost, pěna Pebax® a geometrie podrážky, díky tomu model KIPRUN KD900 nabízí reaktivní tlumení a boty jsou vhodné na tréninky (intervaly/dlouhé běhy) i závody.

Barva:

Světle žlutá / Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Reaktivní pěna Pebax® Arkema zaručuje tlumení do 1000 km.

ODRAZ

Vynikající návrat energie díky pěně Pebax® Arkema.

NÍZKÁ HMOTNOST

Hmotnost: 218 g ve velikosti 42.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Vynikající přilnavost na mokrém povrchu díky textuře a geometrii podešve.

Technické informace

Reaktivní tlumení

Při výrobě pěny jsme spolupracovali s přední francouzskou společností Arkema. Z této spolupráce vznikla pěna VFOAM z materiálu Pebax®, která zaručuje o 20 % vyšší dynamiku v porovnání s klasickými botami. Pěna Pebax® Arkema v kombinaci s geometrií podrážky poskytuje reaktivní tlumení.

Geometrie podrážky pro maximum energie

Geometrie paty ve tvaru „donutu“ přispívá k optimalizaci materiálu a poskytuje maximální energii při každém kroku. Podrážka využívá všech vlastností boty: geometrie ve špičce maximalizuje vlastnosti reaktivní pěny Pebax® a geometrie paty vytvarovaná tak, že poskytuje tlumení tam, kde je třeba.

Nízká hmotnost

Výrobek s nižší hmotností zlepšuje výkonnost díky lepší úspoře energie. Při výrobě bot jsme zachovali pohodlí a odolnost bot, ale zároveň jsme se zaměřili na lehčí materiály a koncept optimalizované podešve. Díky tomu váží 218 g ve velikosti 42.

Mokrý povrch

Podrážka byla navržena tak, aby podpořila efektivitu běhu i za deště. Nová geometrie podešve a vylepšený materiál zajišťují vynikající přilnavost na mokrém povrchu i při vysoké rychlosti.

Drop

Síla podešve v patě a ve špičce (drop) se liší o 8 mm.

Běžci vyvíjejí pro běžce

Boty KD900 jsou výsledkem více než desetileté práce a know-how Decathlonu. Na vývinu bot Kiprun jsme spolupracovali s našimi ambasadory: běžci v Decathlonu, trenéry a vámi! Vybíráme součástky, vytváříme prototypy, testujeme a schvalujeme výrobky v laboratořích i praxi.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 70% Polyether block amide , 30% Syntetický kaučuk Svršek 80% Polyester , 20% Termoplastický polyuretan Podšívka 100% Polyester

TESTY

Všechny naše boty jsou testovány externími běžci (nezávislými na Decathlonu) ve všech podmínkách, se kterými se můžete běžně setkat. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli v klidu běhat.

Schváleno

V Kiprun máme běžce všech úrovní. Každý den zkoušíme a testujeme naše výrobky, abychom je mohli vylepšovat.Výrobky testujeme v reálných podmínkách. Než se dostanou k vám, mají tak za sebou tisíce kilometrů a desítky běhů od 10 km po maraton.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Pánské běžecké boty KIPRUN KD900 žluté
Pánské běžecké boty KIPRUN KD900 žluté
Pánské běžecké boty KIPRUN KD900 žluté

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi