Pánské běžecké boty KD500 černé

1 799 Kč −44%
999 Kč
*Od 4. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
8666151

Dynamické boty s tlumením došlapu na tréninky i závody.

Hledáte tlumení a dynamiku? Design podešve zaručuje dynamický došlap.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá / Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Technologie K-Ring a Kalensole zajišťují tlumení až 1000 km.

ODRAZ

Pěna Kalensole zajišťuje dynamický došlap.

NÍZKÁ HMOTNOST

256 g ve velikosti 42.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Strategicky rozmístěný vzorek pro maximální přilnavost i na mokrém povrchu.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Vhodné pro všechny typy došlapu díky technologii K-Only.

NIŽŠÍ PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY

Bezešvé zpracování ve špičce snižuje tření.

POHODLÍ

Maximální pohodlí.

Technické informace

Drop

Rozdíl mezi patou a špičkou podešve je 8 mm.

Tlumení

Pro pohodlný a výkonný běh jsme se zaměřili na podrážku.
K-Ring: kroužek umístěný pod patou, který plní funkci tlumícího systému. Prázdný prostor uprostřed kroužku umožňuje dobře rozptýlit náraz. Kalensole: pěna v mezipodešvi. Jedinečné složení, které o 34 % zlepšuje tlumení podešve, o 25 % zlepšuje odraz a zajišťuje odolnost obuvi do 1 000 km.

Pohodlné boty KD500

Pohodlné boty jsou základním předpokladem pro pravidelný běh. Zaměřili jsme se na to a vylepšili: svršek boty, tlumení přední části, přední část boty. Bezešvé provedení pro snížení rizika podráždění.

Odraz

Ideální na zlepšení vašich časů na všech distancích od 10 km až po maraton. Geometrie podešve zaručuje dynamický odraz.

Proč si vybrat lehké běžecké boty?

Výrobek s nižší hmotností zlepšuje výkonnost díky lepší úspoře energie. Při výrobě bot jsme zachovali pohodlí a odolnost bot, ale zároveň jsme se zaměřili na lehčí materiály a koncept optimalizované podešve. Díky tomu Boty KD500 jsou o 4 % lehčí v porovnání s modelem Kiprun Fast.
Hmotnost: 267 g ve vel. 43.

Vhodná pro všechny typy došlapu

Technologie K-Only, silnější vrstva pěny pod záprstními kůstkami zajišťuje, že je že je obuv vhodná pro běžce se všemi typy došlapu (pronační, supinační, neutrální). Tato technologie je výsledkem půlroční studie Luxembourg Institute of Health*, která prokázala, že je vhodná pro běžce se všemi typy došlapu. Několik čísel: 372 běžci. 12 558 tréninků, 12 094 hodin běhu a 116 723 km.

Mokrý povrch

Podrážka byla navržena tak, aby podpořila efektivitu běhu i za deště. Nová geometrie podešve a vylepšený materiál zajišťují vynikající přilnavost na mokrém povrchu i při vysoké rychlosti.

Běžci vyvíjejí pro běžce

Boty KD500 jsou výsledkem více než desetileté práce a know-how Decathlonu. Produktoví manažeři, inženýři, kteří stojí za vývojem bot Kiprun ve spolupráci s ambasadory: běžci v Decathlonu, trenéry a vámi! Vybíráme součástky, vytváříme prototypy, testujeme a schvalujeme výrobky v laboratořích i praxi.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 63% Ethylenvinylacetát , 37% Syntetický kaučuk Svršek 81% Polyester , 19% Polyuretan Podšívka 89% Polyuretan , 11% Polyester

TESTY

Všechny naše boty jsou testovány externími běžci (nezávislými na Decathlonu) ve všech podmínkách, se kterými se můžete běžně setkat. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli v klidu běhat.

Schváleno

V Kiprun máme běžce všech úrovní. Každý den zkoušíme a testujeme naše výrobky, abychom je mohli vylepšovat.Výrobky testujeme v reálných podmínkách. Než se dostanou k vám, mají tak za sebou tisíce kilometrů a desítky běhů od 10 km po maraton.

Obrázky

Pánské běžecké boty KD500 černé
Pánské běžecké boty KD500 černé
Pánské běžecké boty KD500 černé
Pánské běžecké boty KD500 černé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi