Pánské běžecké boty KIPRUN KD500 2 černo-růžovo-žluté

2 299 Kč
8608546

Boty, které vám poskytnou tlumení a dynamiku při každodenním běžeckém tréninku.

Hledáte tlumení a dynamiku? Spojení pěny EVA a materiálu Pebax® poskytují modelu Kiprun KD500 2 tlumení a dynamiku při každém kroku.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá / Zářivě korálová / Zářivě limetková

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Podrážka z bimateriálu EVA a pěny Pebax® Arkema.

ODRAZ

Strategicky umístěná pěna Pebax® Arkema na místech s vysokým tlakem pod chodidlem.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Geometrie podrážky a textura zaručují vynikající přilnavost i na mokrém povrchu.

NÍZKÁ HMOTNOST

Hmotnost: 250 g ve vel. 42.

Technické informace

Tlumení a dynamika

Nová pěna VFOAM byla vyvinuta ve spolupráci se společností Arkema. Jedná se o úpravu materiálu Pebax®. Dynamický materiál Pebax® je umístěn pod místy, kde je tlak na chodidlo při kontaktu se zemí nejvyšší (pata, záprstní kosti). Vrstva tužší EVA peny, která se nachází na vnější straně podrážky zajišťuje snadnější pohyb chodidla.

Bezešvý tvarovaný svršek

Svršek byl navržen tak, aby nedocházelo k odírání. Má jednodílnou konstrukci a jazyk a pata jsou lisovány a tvarovány tak, aby poskytovaly maximální pohodlí.

Nízká hmotnost

Čím lehčí bota, tím vyšší výkon. Pěna VFOAM byla vybrána pro svou nízkou hmotnost. Pracovali jsme na optimalizaci hmotnosti bot KD500 2 a na geometrii podrážky speciálně vyvinuté pomocí procesu generativního designu (počítačem podporovaný design): Vyztužení na místech, která jsou více využívána.

Hmotnost a drop

Hmotnost: 250 g ve vel. 42.
Drop: 8 mm.

Mokrý povrch

Podrážka byla navržena tak, aby podpořila efektivitu běhu i za deště. Nová geometrie podrážky v kombinaci s vysoce výkonnou pryží zajišťuje modelu KIPRUN KD500 2 vynikající přilnavost na mokrém povrchu, a to i při vysoké rychlosti.

Běžci vyvíjejí pro běžce

Boty KD500 2 jsou výsledkem více než desetileté práce a know-how Decathlonu. Na vývoji bot Kiprun s jsme spolupracovali s našimi ambasadory: běžci v Decathlonu, trenéry a vámi! Vybíráme součástky, vytváříme prototypy, testujeme a schvalujeme výrobky v laboratořích i praxi.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 90% Polyester , 10% Termoplastický polyuretan Podešev 35% Termoplastický elastomer , 35% Ethylenvinylacetát , 30% Syntetický kaučuk Podšívka 100% Polyester

TESTY

Všechny naše boty jsou testovány externími běžci (nezávislými na Decathlonu) ve všech podmínkách, se kterými se můžete běžně setkat. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli v klidu běhat.

Schváleno

V Kiprun máme běžce všech úrovní. Každý den zkoušíme a testujeme naše výrobky, abychom je mohli vylepšovat.Výrobky testujeme v reálných podmínkách. Než se dostanou k vám, mají tak za sebou tisíce kilometrů a desítky běhů od 10 km po maraton.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce. Sušte na vzduchu.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi