Pánská spodní lyžařská bunda 900 černá

599 Kč −16%
499 Kč
*Od 28. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
8494690

Bunda pro lyžaře, kteří hledají velmi hřejivou, lehkou a skladnou spodní bundu.

Lehká a hřejivá bunda z prachového peří. Strečový materiál poskytuje vynikající volnost pohybu během aktivity.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Výplň 85 % prachové, 15 % drané peří na trupu (600 CUIN), paže z fleecu.

PRODYŠNOST

Prodyšný materiál na pažích.

VOLNOST POHYBU

Díky přiléhavému střihu a pružným dílům bunda skvěle kopíruje pohyby těla.

ODVĚTRÁVÁNÍ

Zip pro snazší regulaci tělesné teploty.

Technické informace

Jaký má bunda střih?

Střih spodní bundy 900: Slim (přiléhavý).

Jak spodní bundu prát?

* Zapněte všechny zipy. * Převraťte naruby. * Vyperte v pračce na 30 °C, zvolte program na jemné prádlo. Přidejte trochu pracího prostředku, nepoužívejte aviváž. Důležité: v sušičce nastavte velmi šetrný program (max. 800 otáček/min): při vyšších otáčkách by se z peří mohly utvořit chomáče, které není snadné rozmělnit. * Do bubnu pračky přidejte 2 čisté, ideálně bílé tenisové míčky. * Druhé (nebo i třetí) máchání zaručí opravdu důkladné odstranění zbytků pracího prostředku.

Jak spodní bundu sušit?

V sušičce (důrazně doporučujeme). Nastavte šetrný program na jemné prádlo. * Sušte opakovaně, na delší cyklus, aby materiál opravdu proschnul. * Mezi jednotlivými cykly výrobek protřepávejte, aby se peří v případných chomáčích znovu rovnoměrně rozprostřelo. Pokud nemáte sušičku, sušte výrobek rozložený na suchém místě (sušení bude trvat asi 1 až 2 týdny). Nezapomínejte bundu protřepávat (alespoň 4–5krát), aby se ve výplni nevytvořily kuličky.

Odkud pochází peří ve výplni?

Díky našemu systému sledování můžeme zaručit, že peří v našich bundách je plně v souladu s naší politikou používání materiálů s eticky nezávadným původem. Naši dodavatelé jsou zavázáni používat peří z kachen, které byly chovány na maso. Peří získávají výhradně až po jejich porážce.

Plnivost bundy... co to znamená? (CUIN)

Bunda má 85 % prachového a 15 % draného peří. Garantovaná plnivost: 600 CUIN (evropská norma). Plnivost peří udává schopnost materiálu tepelně izolovat. Tepelnou izolaci zajišťují molekuly vzduchu, které jsou náplní zachyceny. Čím má peří větší plnivost (vyšší hodnota CUIN), tím je objemnější, a tudíž zachycuje více molekul vzduchu, a proto lépe izoluje.

Výhody výplně z kachního draného a prachového peří

Díky nadýchanosti peří je bunda vhodná na zimní sporty: 1) Tepelně izoluje (peří zadržuje vzduch).2) Nízká hmotnost: Peří je lehčí než srovnatelně hřejivá vatová výplň ze syntetické vaty.
3) Skladnost.

Pomoc s vybíráním velkosti

Muž na obrázku měří 185 cm a má na sobě velikost M. Míry: Obvod hrudníku: 104 cm. Obvod pasu: 104 cm. Délka paží: 45 cm. Výška od lemu k rozkroku: 80 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Hlavní podšívka 93% Polyester , 7% Elastan Výplň 85% Šedé kachní peří , 15% Šedé kachní peří

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením nechte zcela uschnout.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, za kterých je budete používat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při běžné teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi