Pánská snowboardová a lyžařská bunda SNB JKT 900 béžová

4 899 Kč

Odolná a univerzální snowboardová bunda pro náročné. Kompatibilní se ZIPROTEC.

Velice odolná (vodní sloupec 20 000 mm) snowboardová bunda s několika praktickými detaily, kromě jiného např. automatické utahování manžet, kapuci kompatibilní s helmou nebo technologie ZIPPROTEC

Otázky a odpovědi
Barva: Režná
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Odolnost

Materiály jsou odolné vůči oděru a roztržení.

Kompatibilita

Technologie ZIPROTEC: chránič páteře se k bundě připíná zipem.

Voděodolnost

Membrána 20 000 mm, 100% nepropustné švy.

Volnost pohybu

Střih regular pro dobrou volnost pohybu i s chráničem páteře.

Hřejivost

vata (imitace peří): 80 g/m².

Prodyšnost

Prodyšný materiál a mechanické odvětrávání mezi nohama: 20 000 g / m² /24 h.

Možnost nastavení

3D kapuce. Automatické stažení manžet.

Omezení vnikání sněhu

Ergonomické rukávy a manžety s automatickým utahováním.

Technické informace

Pomoc s vybíráním velkosti

Muž na obrázku měří 186 cm a má na sobě velikost L. Míry: Obvod pasu: 82 cm. Obvod pasu: 99 cm. Obvod pasu: 103 cm.

Když jde o bezpečí, nepřipouštíme kompromisy!

Výrobek je vybaven systémem RECCO, který pracovníkům horské služby s odpovídajícím vybavením usnadňuje lokalizaci osoby zasypané lavinou.

Technologie ZIPROTEC

V DREAMSCAPE dbáme na to, abychom vám nabízeli výrobky, které vás ochrání a usnadní vám život. Díky technologie ZIPROTEC můžete efektivně zkombinovat svoji bundu s chráničem DREAMSCAPE DBCK 500 H. A tak ráno nemusíte přemýšlet, jestli máte vše, stačí si obléknout bundu a budete chránění jak před počasím, tak před případnými pády.

Jak funguje záruka?

Záruka platí 5 let od data uvedeného na účtence. Výrobek, na který se vztahuje záruka, bude zdarma opraven nebo vyměněn. Záruka se vztahuje na všechny vady výrobku kromě těch, které vznikly běžným opotřebením nebo nesprávným či nestandardním používáním.
Podmínky záruky naleznete zde: https://blog.decathlon.cz/znacka-dreamscape-petileta-zaruka-na-obleceni/.

Jsou použité materiály odolné? A jakou mají životnost?

Na výrobky poskytujeme pětiletou záruku. Zároveň nabízíme i možnost opravy, pokud byste si výrobek nedopatřením poničili. Pro více informací o tom, jak v takovém případě postupovat, nás můžete kontaktovat přes naše stránky decathlon.cz. Výběru odolných materiálů určených na výrobu lyžařského a snowboardového oblečení je věnována mimořádná péče.

Co děláme proto, aby byla naše výroba šetrnější k životnímu prostředí

Jsme si vědomi dopadů, které má sport na životní prostředí, a velmi nám záleží na tom, abychom maximálně snížili zátěž, kterou pro životní prostředí představuje výroba vybavení nezbytného k jeho provozování. Také tato bunda byla navržena tak, aby byla její výroba šetrnější:

- vata je ze 70 % recyklovaná, - materiál 3D zádového dílu je recyklovaný z 85 %, hlavní materiál neobsahuje fluor, - zvolili jsme odolnější materiály.

V čem se nám snižování dopadu na životní prostředí zatím příliš nedaří

I když se velmi snažíme, ne vždy se nám podaří snížit ekologickou zátěž výroby tak, jak bychom si přáli. V případě tohoto výrobku budeme ještě muset:
- přeměnit hlavní materiál v recyklovaný materál,
- barvit technologií Dope Dyed všechny použité materiály,
- vymyslet, jak dosáhnout nepromokavosti výrobku s recyklovanou membránou, - vymyslet, jak membránu oddělit od hlavního materiálu (nebo ji vyvinout se stejným chemickým složením), aby bylo možné výrobek snadno recyklovat.

Co je barvení technologií Dope Dyed?

Barvení textilu vede k velké spotřebě vody, chemikálií a energie. Všichni však nosíme barevné oblečení rádi. Abychom snížili dopady barvení textilu, používáme k barvení technologii „Dope Dyed“, kdy dochází k přidávání barevných pigmentů v prášku již při výrobě samotných vláken (a hotové látky se tak nemáčí v barvicích lázních, což je obvyklý postup). Díky tomu snižujeme množství spotřebované vody a odpadních vod.

Dopad výrobku na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus.
Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Vše o tom, jak Decathlon přispívá k ochraně životního prostředí zde https://blog.decathlon.cz/ekologie//

Všestranný a praktický výrobek

Na vzniku bundy se podíleli i nadšení snowboardisté. Kromě střihu a použitých materiálů jsme vyvinuli systém automatického stažení manžet. Takže už nemusíte ztrácet čas utahováním rukávů nebo zapínáním suchého zipu plného čerstvého sněhu. Vnitřek bundy je z prodyšné 3D síťoviny a je velmi pohodlný.

Jak bunda chrání před nepřízní počasí?

Použitý materiál a švy zabraňují prosakování vody dovnitř a chrání před nepříznivým počasím (deštěm, sněhem, větrem). Abychom ověřili nepromokavost výrobku, testovali jsme jej při snowboardingu za každého počasí.

Voda často prosakuje v místech prošití. Jsou švy u této bundy nepromokavé?

Jednotlivé díly nepromokavého materiálu jsou mezi sebou spojeny nepropustnými švy. Švy jsou podlepeny speciálními nepromokavými pásky. U této bundy jsou nepropustné všechny švy.

Co je to vodoodpudivost?

Vodoodpudivosti je dosaženo pomocí speciální úpravy vnější strany materiálu. Díky této úpravě voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tudíž nenasákne vodou a zůstává lehký a hřejivý. Tuto úpravu je třeba obnovovat po celou dobu životnosti výrobku (přibližně po každém druhém až třetím praní). Všechny naše nepromokavé bundy pro snowboardisty mají vodoodpudivou úpravu.

Co je to membrána a k čemu slouží?

Membránu tvoří velmi tenká (přibližně 5 až 25 mikrometrů silná) vrstva polymeru, která se aplikuje na vnitřní stranu materiálu a zlepšuje jeho prodyšnost a nepromokavost. Materiály s membránou nepropouští vodu a zároveň umožňuje odvod tělesné vlhkosti.

Je bunda dostatečně hřejivá?

Jako izolační materiál používáme vatu v podobě peříček. Tu tvoří syntetický materiál na bázi polyesteru, který v sobě zadržuje vzduch. Čím je vlákno silnější, tím více vzduchu v sobě dokáže zadržet. Výplň může být z klasické, funkční nebo silikonové vaty, přičemž každá z nich má odlišné funkční vlastnosti (různou hřejivost, hmotnost, pružnost atd.).

Jak se obléknout, aby vám na horách nebyla zima?

Aby tělo zůstalo v teple a suchu, doporučujeme dodržovat pravidlo 3 vrstev. Je to snadné: noste 3 vrstvy oblečení s odlišnými funkcemi. Spodní vrstva by měla být hřejivá a udržovat tělo v teple. Mikina a svetr vás mají zahřát, zatímco bunda ochránit před nepříznivým počasím. Všechny vrstvy by měly být prodyšné, aby byl umožněn odvod tělesné vlhkosti.

Jak zabránit vnikání sněhu pod bundu?

Naše bundy jsou v pase vybaveny pružným sněhovým pásem. V případě pádu lyžaře pás zabrání vniknutí sněhu pod oděv. Model je navíc vybavený naší technologií automatického hermetického utažení manžet. Rukáv tak dokonale obepne rukavici, aby se pod něj nedostal sníh.

Jak výrobek udržovat?

Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti perte výrobek v pračce na 30 °C.Zvolte program na syntetické materiály. Perte naruby. Používejte malé množství pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušte na ramínku na teplém a větraném místě. Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor. Nepromokavost lze obnovit pomocí impregnačního spreje na textil. Věnujte pozornost informacím uvedeným na štítku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Výplň 100% Polyester Membrána 100% Polyuretan Postranní 100% Polyester Hlavní podšívka 100% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte pověšené na ramínku. Výrobek neskládejte. Skládáním by mohlo dojít k porušení membrány nebo zátěru na látce. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Dreamscape určené na snowboard se testují v reálných podmínkách přímo na svahu. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování či snowboardingu setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Schváleno

Produktovým manažerem Freeride World Qualifier (https://www.freerideworldtour.com/home/freeride-world-qualifier) a nadšenými snowboardisty a lyžaři. Chcete se také zapojit do testování? Kontaktujte nás na decathlon.com!

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Obrázky

Pánská snowboardová a lyžařská bunda SNB JKT 900 béžová
Pánská snowboardová a lyžařská bunda SNB JKT 900 béžová
Pánská snowboardová a lyžařská bunda SNB JKT 900 béžová
Pánská snowboardová a lyžařská bunda SNB JKT 900 béžová
Pánská snowboardová a lyžařská bunda SNB JKT 900 béžová
Pánská snowboardová a lyžařská bunda SNB JKT 900 béžová

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi