WEDZE

Pánská lyžařská bunda na freeride FR500 šedá

1 899 Kč
2 899 Kč -34%
*Od 12. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8554739

Buďte v pohodě za jakýchkoliv podmínek! Pokud je teplo, odvětrávání i 3D síťovina budou nedocenitelnými pomocníky. Pokud bude sněžit nebo bude zima, bunda vás spolehlivě ochrání i zahřeje!

Barva: Tmavě modrá / Perlově šedá

XS
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +189 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VODĚODOLNOST

  Membrána 10 000 mm, 100% nepropustné švy, nepromokavé zipy vás udrží v suchu.

  PRODYŠNOST

  Membrána RET12, 3D síťovina, odvětrávání pro rychlejší odvod potu.

  VOLNOST POHYBU

  Volnější střih a pružný materiál poskytují naprostou volnost pohybu.

  HŘEJIVOST

  Vata 150 g/m² (trup) a 60 g/m² (paže) chrání před chladem. Odvětrávací zipy.

  KAPSY

  5 kapes na zip: 2 na ruce, 1 náprsní, 1 na skipas, 1 vnitřní, 2 ze síťoviny.

  Snadná lokalizace

  Systém Recco® pro snadné nalezení osob zasypaných lavinou.

  ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

  Nastavitelná 3D kapuce přesně kopíruje pohyby hlavy.

  Technické informace

  Praktické detaily

  Kapuce je navržena tak, aby šla přetáhnout přes přilbu a zároveň vás nijak neomezovala v pohybu. Nastavitelná ve 3 dimenzích jedním gestem díky jediné brzdičce na zadní straně.
  Manžety na zápěstí, vnitřní manžety s otvorem na palec, skvěle sedí, takže se pod ně nedostane žádný vzduch. Stažení spodního lemu bundy. Sněhový pás, který zabraňuje vnikání sněhu a větru.
  3D síťovina na zádech pro lepší odvod potu.

  Vodoodpudivost

  Vodoodpudivost materiálu znamená, že voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tak nenasákne vodou a zůstane lehký, prodyšný a hřejivý. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Tuto vrstvu je třeba obnovovat po celou dobu používání výrobku (nejlépe po každém třetím praní).Všechny nepromokavé bundy Wedze jsou ošetřeny vodoodpudivou úpravou.

  Nepromokavost materiálu

  K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (podle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je tkanina vůči vodě odolnější. Například materiál s hodnotou nepromokavosti 10 000 mm odolá tlaku 10 000 mm vysokého vodního sloupce.

  Prodyšnost materiálu

  K měření prodyšnosti se používá hodnota RET, která udává odpor proti průniku vodních par (podle normy ISO 11092). Čím je odpor nižší, tím lépe materiál odvádí vlhkost, a tudíž je prodyšnější.
  Hodnoty: RET < 9 = extrémně prodyšný materiál / 9 < RET < 12 = velmi prodyšný materiál / 12 < RET < 20 = prodyšný materiál / RET > 20 = málo prodyšný nebo neprodyšný materiál.

  Co je to zátěr a co membrána?

  Zátěr je tenký nátěr na vnitřní straně materiálu. Díky němu je materiál nepromokavý, ale zároveň zůstává prodyšný. Zátěr je často méně nákladný než membrána. Je však třeba jej chránit podšívkou. Membrána je v podstatě velmi tenký plastový film (z polyuretanu), který zaručí nepromokavost a neomezí prodyšnost. Membrána je poddajnější, lehčí, déle vydrží a také je prodyšnější než zátěr.

  Jak se vyrábí nepromokavé oblečení?

  Nepromokavost oblečení závisí na použitých materiálech, na tom, zda má výrobek nepropustné švy, a také na tom, jaký byl zvolen postup při výrobě. Všechny naše výrobky musí projít a splnit testy pod sprchou.

  Nepromokavost

  Výrobek byl testován pod sprchou o průtoku 100 l vody/ m² / hodinu po dobu 3 hodin. Tento test simuloval podmínky silné bouřky v horách.

  Jak se vyrábí prodyšné oblečení?

  Kromě toho, že používáme prodyšné materiály, používáme u našich výrobků také další funkční řešení (zipy odvětrávání, síťovinu...), která zlepšují celkovou schopnost odvětrávání. Tyto odvětrávací systémy tak umožňují regulovat teplotu uvnitř oblečení a také lépe odvádět vlhkost, která se uvnitř tvoří při vyšší fyzické zátěži.

  Co je to systém RECCO®?

  Všechny naše Freeride a All Mountain bundy a kalhoty jsou vybaveny systémem RECCO®. S technologií RECCO® bude snadné vás lokalizovat v případě zavalení lavinou. Díky reflektorům RECCO® může být zavalený člověk rychle a přesně lokalizován záchranáři, kteří disponují detektorem RECCO®. Reflektory RECCO® ale nenahrazují lavinové vyhledávače A.R.V.A. Technologie RECCO® je pouze doplňková a zvyšuje šanci na nalezení zavaleného včas.

  Praní nepromokavého oblečení

  Aby se zachovaly všechny vlastnosti nepromokavých výrobků, je třeba při praní dodržovat doporučený postup. Odkaz na video: https://youtu.be/rh4GLwALgBM . Vodoodpudivost doporučujeme obnovit po každém třetím vyprání, a to pomocí impregnačního spreje nebo jiných impregnačních prostředků.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  1.05 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Výplň: 100.0% Polyester Hlavní materiál: 100.0% Polyester Hlavní podšívka: 100.0% Polyester Vložka: 13.0% Elastan , 87.0% Polyester Druhá podšívka: 100.0% Polyester Kapsa: 24.0% Elastan , 76.0% Polyamid Zátěr: 100.0% Polyuretan Manžeta ILS: 20.0% Elastan , 80.0% Polyamid

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

  TESTY

  Vývojový tým značky Wedze sídlí ve Francii v Horním Savojsku na úpatí hory Mont Blanc poblíž několika lyžařských středisek. Během celého roku navrhujeme a vyvíjíme jednoduché a funkční výrobky. Tyto výrobky se následně podrobují nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

  Pokyny k údržbě

  Maximální teplota praní 30 °C. - Normální péče.

  Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 150 °C.

  Maximální teplota praní 60 °C. - Normální péče.

  Profesionální chemické čištění tetrachlorethylenem a všemi rozpouštědly uvedenými naproti symbolu F. - Normální péče.

  Obrázky

  Pánská lyžařská bunda na freeride FR500 šedá
  Pánská lyžařská bunda na freeride FR500 šedá
  Pánská lyžařská bunda na freeride FR500 šedá
  Pánská lyžařská bunda na freeride FR500 šedá
  Pánská lyžařská bunda na freeride FR500 šedá

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi