ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9

Pánská lyžařská bunda 100 černá

1 299 Kč
8642198

Lyžařská bunda pro všechny, kteří hledají základní ochranu proti zimnímu počasí. Bunda má unikátní inovativní koncepci, ať už co se týče materiálů, nebo třeba střihu. Je hřejivá a nepromokavá, a tak si můžete celodenní lyžování užit bez obav.

Bunda má unikátní inovativní koncepci, ať už co se týče materiálů, nebo třeba střihu. Je hřejivá a nepromokavá, a tak si můžete celodenní lyžování užit bez obav.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Zůstaňte v suchu i když budou padat trakaře díky membráně se sloupcem 10 000 mm.

HŘEJIVOST

Izolační výplň z recyklované vaty, zesílená, vhodná až do -10 °C.

SNADNÉ POUŽITÍ

Nastavitelné lemy rukávů a sněhový pás zamezují vnikání sněhu pod bundu.

Kapsy

Kapsa na skipas, 2 zapínací kapsy na ruce. 1 vnitřní kapsa.

ECODESIGN

Dopad na životní prostředí snižujeme hromadným barvením vláken.

Technické informace

Pomoc s vybíráním velkosti

Muž na obrázku měří 185 cm a má na sobě velikost M. Míry: Obvod hrudníku: 104 cm. Obvod pasu: 104 cm. Délka paží: 45 cm. Výška vnitřního švu: 80 cm.

Informace k udržitelnosti: recyklovaný polyester

Recyklací plastových láhví pro výrobu polyesteru snižujeme spotřebu nových materiálů z ropy, přičemž funkční vlastnosti materiálu (prodyšnost) se nijak nemění.

Informace k udržitelnosti: Dope Dye

Při barvení látek se spotřebovává obrovské množství vody, která se ale zároveň už nedá nijak dále využít. Abychom snížili tento negativní dopad na životní prostředí, rozhodli jsme se naše látky barvit postupem hromadného barvení (Dope Dye), které barví vlákno budoucí látky již při jeho výrobě.

Informace k udržitelnosti: snižování množství odpadů

Stříhání látky pro výrobu oděvů nezbytně zanechává nějaký odpad, protože jednotlivé díly do sebe nepasují přesně.
Proto jsme se u toho výrobku rozhodli použít jako stěžejní metodu MINIMAL WASTE, při které se do sebe jednotlivé díly skládají jako dílky puzzle a množství odpadu/odstřižků se tím výrazně redukuje na nejnutnější minimum. S hrdostí vám proto můžeme představit naši první bundu vyrobenou touto metodou, díky čemuž kleslo množství odpadu o 36 %.

Jaký má bunda 100 střih?

Střih regular. Bunda má rovně střižené boční švy, které volně splývají na boky. Střih tedy není vypasovaný ani nekopíruje křivky vašeho trupu. Uvnitř je bunda dostatečně prostorná na to, abyste si pod ni mohli vzít jak první, tak druhou vrstvu funkčního oblečení.

Jak se měří nepromokavost látky?

K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (podle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je tkanina vůči vodě odolnější. Například materiál s hodnotou nepromokavosti 10000 mm odolá tlaku 10000 mm vysokého vodního sloupce.Na lyžování doporučujeme materiály s hodnotou od 3000 mm do 20000 mm.

Jak se měří nepromokavost oblečení?

Materiál a švy bundy 100 zabraňují prosakování vody dovnitř a chrání před větrem a nepříznivým počasím. Následně byla ověřována za nejrůznějších podmínek přímo na sjezdovce a to po několik dní. Díky tomuto testu jsme potvrdili, že bunda účinně chrání před padajícím sněhem či deštěm při úhrnu srážek 12 mm za 2 hod.

Jak se měří komfortní teplota?

Všechny naše výrobky se testují v laboratoři, kde se určuje i orientační komfortní teplota. U kalhot se měří bez spodních kalhot, u bund pak s termotričkem a fleecovou mikinou. Uvedená teplota je venkovní teplota, při které nebylo testerům ani moc teplo, ani moc zima. Pocit optimální tělesné teploty je samozřejmě velmi individuální a odvíjí se také od náročnosti dané aktivity.

Jak se správně obléci, aby nám na svahu nebyla zima?

Aby tělo zůstalo v teple a suchu, doporučujeme dodržovat pravidlo 3 funkčních vrstev: 1. vrstva neboli „druhá kůže“ udržuje tělo v suchu. 2. vrstva je izolační a zadržuje teplo. 3. vrstva je ochranná, chrání tělo v nepříznivém počasí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní tkanina - Povlak 100% Polyester Hlavní podšívka 100% Polyester Výplň 100% Polyester Druhá podšívka 100% Polyester Membrána 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte pověšené. Neskládejte, mohlo by dojít k poškození materiálu. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, se kterými se na svahu můžete setkat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů testováním ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi