Pánská golfová rukavice Soft 500 pro leváky bílá

299 Kč

8540158

Rukavice pro pokročilé golfisty (s hendikepem od 15 do 30) na ochranu pravé ruky při držení gripu. Leváci nosí rukavici na pravé ruce.

Bojíte se, že použitím rukavice ztratíte citlivost? Právě naopak, kombinace obou použitých materiálů cit zachová a dodá výbornou odolnost.

Barva:

Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Kůže na rukavici vytváří pocit druhé kůže.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Přírodní kůže dokonale přilne ke gripu.

Technické informace

Jak správně vybrat rukavici?

Rukavice Soft, doporučená pro pokročilé golfisty (s hendikepem od 15 do 30), poskytuje dobrý pocit ze hry a současně je velmi odolná. Rukavice musí na ruce dokonale sedět.

Je opotřebení rukavice normální?

Je přirozené, že se rukavice při používání časem opotřebuje. To, jak často hrajete golf, ovlivňuje životnost vaší rukavice. Teoretická životnost rukavice je 2 měsíce, pokud ji používáte 2x do týdne. Intenzivní používání a/nebo nevhodné klimatické podmínky zhoršují kvalitu materiálu a zkracují životnost vašeho výrobku.

Volba kombinace materiálů

Volbou kombinace kůže a polyuretanu na výrobu této rukavice můžeme nabídnout širší výběr barev, a přitom zachovat jemnost a pružnost, kterou při hře potřebujete.

Praktické detaily

Dlaň ruky není bílá náhodou, je to úmysl, nechceme totiž kůži barvit, aby si zachovala maximální pružnost a jemnost až si rukavici navléknete na ruku.

Údržba rukavice

Neperte rukavici v pračce, sušte ji rozloženou na plocho na vzduchu, nevytahujte, ani nemačkejte. Je běžné, že postupně s nošením ztrácí rukavice na pružnosti, ale jakmile ji opět navlečete, teplem vaší ruky se kůže opět napne.

Koncepce Inesis

Výrobky vyvíjíme tak, aby vám vždy poskytovaly při hře pohodlí. Náš tým zapálených golfistů se při vývoji výrobků Inesis opírá o připomínky a názory uživatelů, aby golf stále byl synonymem radosti.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Dlaň 100% Ovčí kůže Hřbet ruky 100% Polyamid Brzda 100% Polyuretan Manžeta 100% Polyester

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi