Ovocné želé jahoda a brusinka s acerolou 5 × 25 g

109 Kč
872 Kč/KG

8561923

Toto ovocné želé je výborný zdroj rychlé energie během závodů nebo tréninku.

Toto ovocné želé navržené sportovci kombinuje lahodnou chuť a rychlou přeměnu jednoduchých cukrů v energii: ideální pro úspěšný dojezd do cíle na závodech trvajících déle než 3 hodiny!

Příchuť:

Jahoda

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

82 kcal až 84 kcal, podle příchuti (uvedeno níže).

SNÍŽENÍ ÚNAVY

Vitamíny B3, B6 a C přispívají ke snížení únavy.

ANTIOXIDAČNÍ VLASTNOSTI

Vitamín C má antioxidační účinky a chrání buňky.

Složení

Obsah ovocné dužiny: 50 %, přírodní aroma. Jednoduché a lahodné!

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Díky lepivému proužku obal jednoduše otevřete a zavřete.

SNADNÝ PŘENOS

Chutné želé, které snadno převezete v kapse!

Technické informace

Vylepšená receptura díky vám

S předchozí verzí máte tu zkušenost, že produkt se lepí na obal, a konzumace proto není během sportovního výkonu snadná. Tento problém jsme napravili:
Do receptu jsme přidali dvě stabilizační složky:
kyselinu citronovou (již byla součástí),
a citronan sodný získaný z citronu. Výsledek? Našich 50 testujících uživatelů potvrdilo kvalitu chuti, i její struktury. Navíc se nelepí na obal!

Místní zemědělské produkty

Zajímá vás, kde se vyrábí ovocné želé, které vám dodává energii během závodu? Dobře, pokud na tom trváte! „Již 15 let vyrábíme ovocné želé v malé továrně na jihu“, vysvětluje expert na zdravou výživu.
Jablka a hrušky pochází z místního francouzského zemědělství. Cukr také. Ostatní druhy ovoce dovážíme se z evropských zemí, kde je pro jejich pěstování vhodné klima.

Proč želé obsahuje jablka nebo hrušky?

Tuto otázku si pokládáme v případech, kdy máme tyčinku s příchutí citrusů, jahod nebo brusinek. Žádné obavy, naše tyčinky nejsou směsí s nejasným původem. Ne, jablko a hruška jsou prostě dva základní plody našeho receptu. Jsou vybírány v sadech naším jižním dodavatelem.

Výrobek je určený pro vytrvalostní sporty

Výživoví poradci doporučují konzumaci 60 g sacharidů na hodinu fyzické zátěže u sportování nad 3 hodiny. V jedné 25g porci se nachází 21 g sacharidů, z toho 16 g jednoduchých cukrů. První tyčinku proto doporučujeme konzumovat během prvních 30 minut aktivity (tj. dvě za hodinu nebo jeden gel / jednu tyčinku) a zapít izotonickým nápojem.

Velmi snadné otevření a uzavření!

Pryč je doba, kdy jste odtrhávali zuby plastové obaly a byli jste nuceni vybrat si mezi konzumací celé tyčinky najednou nebo vrácením zbytku do kapes.
Díky lepicímu proužku je otevírání snadné a hladké. Uzavírací obal chrání tyčinku do příštího kousnutí!

K čemu slouží jednotlivé přísady?

● Cukr a maltodextrin dodávají energii.
● Glukózový sirup pro strukturu.
● Glycerol pro texturu a stabilitu.
● Pektin pro strukturu. Je to želírovací činidlo používané v džemech a přítomné v ovoci.
● Prášek z plodů aceroly: super ovoce s obsahem vitamínu C!
● Vitamíny B1, B3, a B6 přispívají ke snížení únavy: pro úsměv na fotografiích!
● Více se dočtete v odstavci Vylepšená receptura.

Cestou ke sportovní výživě budoucnosti: Eko-zodpovědnost a chutnější výrobky

Výživový specialista:
„Náš výběr přísad je přísnější než stanovují regulační požadavky. Přísady postupně odstraňujeme. V našem procesu výběru přísad a ingrediencí zohledňujeme etické, environmentální a zdravotní hlediska. Také se snažíme zjednodušit recepty a postupně se nám to daří.“

Hmotnost

0.125 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ovocné tyčinky s jahodami, brusinkami, maltodextrinem a acerolou. Zdroj vitamínů B1, B3, B6, C. **Vitamíny B3 a B6 napomáhají ke správné funkci energetického metabolismu a snížení únavy. ***Vitamín C má antioxidační účinky a chrání buňky před negativními vlivy. Složení: cukr, ovocná dužina 51 % (hruška 26 %, jahoda 15 %, brusinky 10 %), glukózový sirup z pšenice, stabilizátor: glycerol, maltodextrin 5 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, želírovací prostředek: pektin, regulátor kyselosti: citrát sodný, přírodní příchuť jahod (jahody, brusinky), acerola v prášku 0,4 %, (acerola, maltodextrin), vitamíny: thiamin hydrochlorid (B1), nicotinamid (B3) a pyridoxin hydrochlorid (B6). Jahody, brusinky, maltodextrin a acerola v prášku nepochází z Francie. Může obsahovat stopy: LEPEK*, OVOCE A SKOŘÁPKOVÉ PLODY*. *Alergeny

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek uchovávejte na chladném a suchém místě.

TESTY

Na každou příchuť přizveme 50 testujících uživatelů, kteří během sportovní aktivity ochutnávají naše výživové doplňky. A nakonec? Zajímáme se, kterou příchuť preferují před jinou. Tato tyčinka měla nejlepší výsledky v následujících hodnocených oblastech: snadnost vyjmutí produktu z obalu, nelepivost na obal a struktura.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi