Ovocné želé Ecosize citrusové 12 × 25 g

199 Kč
663,33 Kč/KG

8562277

Toto ovocné želé je výborný zdroj rychlé energie během závodů nebo tréninků.

Toto ovocné želé navržené sportovci kombinuje lahodnou chuť a rychlou přeměnu jednoduchých cukrů v energii: ideální pro úspěšný dojezd do cíle na závodech trvajících déle než 3 hodiny!

Příchuť:

Citrusy

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

84 kcal na tyčinku.

SNÍŽENÍ ÚNAVY

Vitamíny B3, B6 a C přispívají ke snížení únavy.

ANTIOXIDAČNÍ VLASTNOSTI

Vitamín C má antioxidační účinky a chrání buňky.

Složení

Obsah ovocné dužiny: 50 %, přírodní aroma. Jednoduché a lahodné!

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Díky lepivému proužku obal jednoduše otevřete a zavřete.

SNADNÝ PŘENOS

Chutné želé, které snadno převezete v kapse!

Technické informace

Vylepšená receptura díky vám

S předchozí verzí máte tu zkušenost, že produkt se lepí na obal, a konzumace proto není během sportovního výkonu ideální. Tento problém jsme napravili a do receptu jsme přidali dvě stabilizační složky:
kyselinu citronovou (již byla součástí),
a citronan sodný získaný z citronu. Výsledek? Našich 50 testujících uživatelů potvrdilo kvalitu chuti i její struktury. Navíc se nelepí na obal!

Místní zemědělské produkty

Zajímá vás, kde se vyrábí ovocné želé, které vám dodává energii během závodů? Dobře, pokud na tom trváte! „Již 15 let vyrábíme ovocné želé v malé továrně na jihu“, vysvětluje náš expert na zdravou výživu. Jablka a hrušky pochází z místního francouzského zemědělství. Cukr také. Ostatní druhy ovoce dovážíme z evropských zemí, kde je pro jejich pěstování vhodné klima.

Proč želé obsahuje jablka nebo hrušky?

Tuto otázku si pokládáme v případech, kdy máme tyčinku s příchutí citrusů, jahod nebo brusinek. Žádné obavy, naše tyčinky nejsou směsí s nejasným původem. Jablka a hrušky jsou dva základní plody našeho receptu. Jsou vybírány v sadech naším dodavatelem.

Výrobek je určený hlavně pro vytrvalostní sporty

Výživoví poradci doporučují konzumaci 60 g sacharidů na hodinu fyzické zátěže u sportování nad 3 hodiny. V jedné 25 g porci se nachází 21 g sacharidů, z toho 16 g jednoduchých cukrů. První tyčinku proto doporučujeme konzumovat během prvních 30 minut aktivity (tj. dvě za hodinu nebo jeden gel a jednu tyčinku) a zapít izotonickým nápojem.

Velmi snadné otevření a uzavření!

Pryč je doba, kdy jste odtrhávali zuby plastové obaly a byli jste nuceni vybrat si mezi konzumací celé tyčinky najednou nebo vrácením zbytku do kapes. Díky lepícímu proužku je otevírání snadné a plynulé. Uzavírací obal chrání tyčinku do příštího kousnutí!

K čemu slouží jednotlivé přísady?

● Cukr a maltodextrin dodávají energii.
● Glukózový sirup pro strukturu.
● Glycerol pro texturu a stabilitu.
● Pektin pro strukturu. Je to želírovací činidlo používané v džemech a přítomné v ovoci. ● Prášek z aceroly s obsahem vitamínu C!
● Vitamíny B1, B3, a B6 přispívají ke snížení únavy: pro úsměv na fotografiích!
● Více se dočtete v odstavci - vylepšená receptura.

Cestou ke sportovní výživě budoucnosti: Eko-zodpovědnost a chutnější výrobky

Výživový specialista: „Náš výběr přísad je přísnější než stanovují regulační požadavky. Přebytečná aditiva postupně odstraňujeme. V našem procesu výběru přísad a ingrediencí zohledňujeme etické, environmentální a zdravotní hlediska. Také se snažíme zjednodušit recepty a postupně se nám to daří.“

Hmotnost

0.3 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ovocné tyčinky z grapefruitu, citrónu a pomeranče, obsahují maltodextrin a acerolu. Zdroj vitamínů B1, B3, B6, C. **Vitamíny B3 a B6 napomáhají ke správné funkci energetického metabolismu a snížení únavy. ***Vitamín C má antioxidační účinky a chrání buňky před negativními vlivy. Složení: ovocná dužina 52 % (hruška William 35 %, grep 7 %, citron 7 %, pomeranč 3 %), cukr, glukózový sirup z pšenice, stabilizátor: glycerol, maltodextrin 5 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová; želírovací prostředek: pektin, regulátor kyselosti: citronan sodný, acerola v prášku 0,4 % (acerola, maltodextrin), esenciální pomerančové a citrónové oleje, vitamíny: thiamin hydrochlorid (B1), nicotinamid (B3) a pyridoxin hydrochlorid (B6). Grep, citrón, pomeranč, maltodextrin, acerola v prášku nepochází z Francie. Může obsahovat: LEPEK*, OVOCE A SKOŘÁPKOVÉ PLODY*. *Alergeny

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Doporučujeme výrobek uchovávat na chladném a suchém místě.

TESTY

Na každou příchuť přizveme 50 testujících uživatelů, kteří během sportovní aktivity ochutnávají naše výživové doplňky. A nakonec? Zajímáme se především, kterou příchuť preferují. Tato tyčinka měla nejlepší výsledky v následujících hodnocených oblastech: snadnost vyjmutí produktu z obalu, nelepivost na obal a struktura.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi