Otevřené šlachovky 560 síťovinové 2 ks

949 Kč

8404933

Lehké a pohodlné šlachovky na ochranu předních končetin koně.

Plastová skořepina je tvarovaná podle anatomie předních končetin koně. Pohodlné nošení zajišťuje podšívka ze síťovinového prodyšného materiálu.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Snadná údržba

Podšívka ze síťoviny se snadno čistí a rychle schne.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Skořepina z velmi odolného plastu se nepoškrábe.

SNADNÉ POUŽITÍ

Snadné nasazování, zapínání na pásky se suchými zipy.

Technické informace

Ochrana před nárazy

Plastová skořepina dobře kryje šlachu i horní část spěnkového kloubu a chrání před nárazy. Má podšívku z měkké pěny o síle 7 mm se síťovinou, která zajišťuje pohodlné nošení.

Design a koncepce

Šlachovky jsme navrhli tak, aby jejich tvar odpovídal anatomii končetin koně. Vnitřní část je vyhloubená, aby při pohybu nestlačovala šlachy koně. Horní část je taktéž ažurovaná, aby šlachovky koni nepřekážely při chůzi.

Padnoucí střih

Šlachovky jsou dostupné ve velikosti M a L. Jsou dostatečně prostorné. Velikost M je vhodná pro koně měřící 155–165 cm. Velikost L je vhodná pro koně měřící více než 170 cm. Výška šlachovek:
CS = M: 25 cm.
FS = L: 27 cm.

Doporučená údržba

Ochranné pomůcky doporučujeme pravidelně prát, aby se na nich nehromadily nečistoty, které by mohly časem začít koně obtěžovat. Tyto šlachovky můžete prát v pračce. Pro snazší údržbu doporučujeme šlachovky po každém použití opláchnout vodou. Žádný strach, podšívka ze síťoviny rychle schne, takže na příští použití budou zase suché.

Univerzálnost

Tyto šlachovky jsou určené na parkurové skákání, ale můžete je využít i na jiné jezdecké disciplíny. Hodí se i na každodenní práci s koněm na jízdárně a na vyjížďky.

Kombinace

Pro optimální ochranu končetin svého koně můžete zkombinovat tyto otevřené šlachovky se strouhavkami 560. Jsou vyrobeny ze stejných materiálů a poskytují stejnou záruku ochrany, pohodlí a tělesné přizpůsobivosti. Spojení obojího je navíc doporučeno předpisy pro závodní parkurové skákání.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 100% Pěnový nitrilbutadienový kaučuk Ochranná pokrývka 100% Termoplastický polyuretan Materiál na zádech 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití nechte uschnout a uložte na suchém a větraném místě.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Otevřené šlachovky 560 síťovinové 2 ks
Otevřené šlachovky 560 síťovinové 2 ks

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi