Ochranný balzám na rty SPF 50+ 4 g

79 Kč
19 750 Kč/KG

8751287

Hydratace a ochrana rtů před sluncem při venkovních aktivitách. SPF 50+. Vysoký ochranný faktor proti UVA/B záření.

Malá a praktická: tyčinka váží 4 g. Balzám odolný vůči potu vás při zimních aktivitách na sněhu ochrání před slunečními paprsky (i odraženými). I rty je třeba chránit před sluncem!

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Ochrana před sluncem

Balzám na rty s ochranným faktorem SPF 50+. Velmi vysoká ochrana UVA/UVB.

Hydratace

Hydratační účinek. Dermatologicky testováno.

ODOLNOST VŮČI POTU

Receptura výborně odolává potu.

SNADNÝ PŘENOS

6,3 × 1,9 × 1,9 cm. Vejde se do každé kapsy.

Technické informace

Ekologičtější výroba = o 14 % méně CO² ekv.

Výrobky pro zimní sezónu 2022/23 jsme vylepšili několika způsoby: - plastový obal jsme nahradili papírovým,
- minimalizovali jsme celkový objem obalového materiálu, abychom zbytečně nepřepravovali vzduch,
- tato receptura obsahuje 77 % ingrediencí přírodního původu dle normy ISO 16128.

Ocean Respect

Decathlon se zavázal k tomuto cíli, tento produkt byl navržen tak, aby omezil dopad na životní prostředí a zejména na mořské dno.
Receptury prošly testy ekotoxicity na řasách a korálech podle normy ISO 10253 / ISO 8692 provedenými nezávislou laboratoří.
Tyto testy prokázaly, že naše receptury nemají za běžných podmínek použití žádný negativní dopad na mořskou faunu a flóru.

V souladu se zákonem Havaj

V zájmu ochrany podmořského ekosystému se stát Havaj rozhodl zakázat používání určitých chemických látek v opalovacích krémech přijetím zákona Havaj, který vstoupil v platnost 1. ledna 2021. Tento zákon uvádí chemické látky, jako např. oxybenzon a oktinoxát, které se často nacházejí v opalovacích krémech a které poškozují, nebo dokonce ničí korály.Složení našich výrobků odpovídá těmto požadavkům.

Upozornění

Balzám nanášejte 20 minut před opalováním.

Aplikujte ho v dostatečném množství a rovnoměrně před pobytem na slunci a opakujte často, alespoň každé 2 hodiny. Vyhýbejte se slunečnímu záření během období nejvyšší sluneční aktivity. Úpal je nebezpečný zejména u dětí. Malé děti a kojence nevystavujte slunci a horku.
Výrobek není vhodný pro děti mladší 3 let.
Vyvarujte se přímému kontaktu s oblečením.

Závazek kvality (1/2)

Decathlon jde dále než mezinárodní kosmetické předpisy a zakázal více než 1 000 kontroverzních látek, které nechceme nacházet v našich produktech, i když jsou na trhu povoleny. Například uznávané endokrinní disruptory a určité konzervační látky.

Závazek kvality (2/2)

Jsme velmi přísní, pokud jde o UV filtry, a tak v našich výrobcích povolujeme pouze malé množství UV filtrů, které byly naším toxikologem schváleny jako nejméně škodlivé pro naše zdraví nebo životní prostředí.

Popis produktu: tyčinka na rty s UV ochranou

Balzám na rty se nachází na uzávěru. SPF 50+. Vysoký stupeň ochrany před UVA i UVB zářením. S hydratačními účinky. Vysoce odolný vůči vodě i potu.

Původ

Vyrobeno ve Francii.

Záruka

30 měsíců.

Hmotnost

0.004 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Složení balzámu na rty: octyldodecanol, vosk ze semen slunečnice, kaprylové/kaprinové triglyceridy, cetyl alcohol, dikaprilylkarbonát, včelí vosk, výtažek z bambuckého másla, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, diethylhexyl butamido triazone, hydrogenovaný ricinový olej, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, glycerylbehenát, dibutyl lauroyl glutamide, dibutyl ethylhexanoyl glutamide, Benzotriazolyl Dodecyl P-Cresol, oxid titaničitý, parfum, kyselina polyhydroxystearová, olej ze semen slunečnice roční, kyselina stearová, tokoferol, beta-sitosterol, squalene.

Pokyny pro uživatele

Výrobek není vhodný pro děti mladší 3 let.

TESTY

Testováno nezávislou laboratoří dle platných kosmetických norem.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi