Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé

949 Kč −15%
799 Kč
*Od 27. 1. 2023 až do vyčerpání zásob

8668036

Skateboardové boty s odolnou vulkanizovanou podrážkou jsou pohodlné, stabilní a odolné.

Vulkanizované provedení Slip-On je maximálně pružné i protiskluzové. Velmi odolné skateboardové boty díky gumové výztuze na broušené kůži.

Barva:

Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PRUŽNOST PŘI POHYBU

Svršek Slip-On poskytuje pružnost a volnost pohybu.

TLUMENÍ DOŠLAPU

Nová polyuretanový vložka pro účinné a dlouhotrvající tlumení.

PŘILNAVOST

Podešev: přírodní pryž. Hustota přispívá k vyšší přilnavosti.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Gumové výztuhy pod vrstvou kůže (Hidden Rubber Toecap).

ODOLNOST

Podrážka je o 11 % silnější (5 mm) než u předchozího modelu bot Vulca 500.

DRŽENÍ NA NOZE

Přiléhavý tvar bot zpevňuje nohy a poskytuje kontrolu.

Technické informace

Skateboardové boty bez tkaniček?

Přestože tento model nemá tkaničky, poskytuje optimální zpevnění nohou, zejména díky vyztuženým páskům, které po obou stranách drží jazyk. Boty tak poskytují i vynikající přilnavost.

Co je to vulkanizovaná podešev?

Podešev z vulkanizované pryže (lepené za tepla) je ve světě skateboardingu nezbytnost. Při vulkanizaci se pomocí pryžové pásky spojuje textilní svršek s podešví. Výhod této technologie je mnoho: spojení je odolné, obuv je pružná a lehká. Díky tomu máte skvělý kontakt se skateboardem, díky čemuž získáte na jistotě při provádění triků.

Jaký je rozdíl mezi nízkou a vysokou obuví?

Ponecháme-li stranou otázku stylu, vysoké boty poskytují jiné výhody než nízké. Zatímco vysoká obuv zaručuje stabilitu nohou a chrání kotník, nízká obuv naopak poskytuje širokou škálu pohybů a nižší hmotnost.

Jsou nové boty VULCA 500 odolné?

Hidden Rubber Toecap (HRT): gumová výztuha pod vrstvou kůže. Tyto výztuhy jsou odolné a pouhým okem neviditelné. Brání roztržení stran bot při výrazném namáhání. Podrážka bot je navíc o 11 % silnější, a proto ještě lépe odolá opotřebení, aniž by zhoršovala boardfeel či přilnavost.

Střih speciálně vybraný na skateboarding

Skateboardové boty tvoří přechodovou plochu mezi tělem skateboardisty a jeho prknem. Proto je důležité, aby boty byly přilnavé a poskytovaly tak přesnost a kontrolu skateboardu. Zohlednili jsme názory zákazníků a rozhodli, že navrhneme nový tvar bot, který bude tenčí a užší. Tento nový, přiléhavější tvar přispívá k lepšímu kontaktu s deskou, přesnějšímu provádění triků a vyšší kontrole ve všech situacích.

Jak vybrat správnou velikost skateboardové obuvi?

Nová vulkanizovaná obuv, zejména model Slip-On, bývá při prvním použití příliš malá, ale po několika hodinách se chodidlům přizpůsobí (dojde k deformaci vulkanizované pásky). Ideální je tedy nosit obuv, která přesně padne. Pokud máte úzká chodidla, zvolte svoji běžnou velikost. U širších chodidel však sáhněte po botách s o číslo větší velikostí, než kterou běžně nosíte.

Vložka z polyuretanu pro vyšší pohodlí a tlumení došlapů

Vnitřní vložka z polyuretanu tlumí došlapy a nezhoršuje pocit kontraktu s deskou tzv. boardfeel. Díky síle 9 mm v patě a 5 mm ve špičce vám poskytne vynikající pohodlí. Polyuretan se příliš nedeformuje, a proto si podrážka dlouho zachová svůj původní tvar i technické vlastnosti.

Snižování dopadu na životní prostředí

Neustále usilujeme o snížení své ekologické stopy. Proto materiály na výrobu našich produktů vybíráme velmi pečlivě. Podšívka bot VULCA 500 II byla barvena pomocí procesu Dope dyed, při němž se vyprodukuje o 30 % méně emisí CO2. Barva se dostane přímo dovnitř vlákna. Svrchní materiál je navíc vyroben ze 100% recyklovaného polyesteru, a proto je dopad těchto bot o 56 % nižší než u předchozího provedení.

Kolekce Capsule ve spolupráci s umělcem Loic Lusnia

Loïc LUSNIA je francouzský umělec a ilustrátor. Svou prací každý den vyjadřuje vděk kulturám, které ho přivedly do fantastického světa umění. Plakáty, obrazy, samolepky, instalace, to jsou prostředky, kterými zahání svůj iracionální strach ze smrti a dospělosti. Vše v lahodném mixu duhy, mraků, úsměvů, useknutých končetin a optimismu.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 60% Hovězí kůže - štípaná , 40% Bavlna Podšívka 100% Polyester Podešev 100% Přírodní kaučukový latex

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a chladném místě.

TESTY

Všechny naše výrobky byly laboratorně testovány. Během testů ověřujeme různé vlastnosti výrobků a provádíme testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. V tomto případě se opíráme o komunitu milovníků tohoto sportu, kteří pracují pro Decathlon po celém světě.

Schváleno

Testováno a schváleno naší komunitou ambasadorů a technických partnerů. Všichni jsou skateboardisté, kteří pracují pro Decathlon po celém světě a sdílejí stejnou vášeň pro tento sport.

Obrázky

Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé
Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé
Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé
Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé
Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé
Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé
Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé
Nízké skateboardové boty Slip-On Vulca 500 bílé

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi