Nepromokavé návleky na obuv 900 na městskou cyklistiku

649 Kč

8562600

Nepromokavé a větruodolné návleky, které při jízdě v dešti po městě či do práce udrží vaše chodidla a boty v suchu.

Jsou praktické a skladné, rychle a snadno se navlékají a přizpůsobí se všem typům městských bot. Díky zesílenému materiálu ve spodní části déle vydrží.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Nepromokavý materiál chrání před deštěm.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Navlékají se přes boty, zapínají se pomocí suchých zipů.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Zesílený materiál v místech kontaktu se zemí.

KOMPATIBILITA

Návleky je možné přizpůsobit různým typům městských bot.

DRŽENÍ NA TĚLE

Výborně drží na nohou díky kryjícímu střihu a různým velikostem.

VĚTRUODOLNOST

Vnější membrána chrání před větrem.

Technické informace

Jak ověřujeme nepromokavost návleků?

Vnější nepromokavá, prodyšná a větruodolná membrána a tepelně svařované švy zajišťují 100% nepromokavost výrobku. Návleky úspěšně prošly zkouškou v simulátoru, který po dobu 2 hodin napodoboval podmínky mírného deště, což odpovídá průtoku 60 l za hodinu na m² (srážkoměr by naměřil 60 mm/h). Po 5 vypráních materiál odolá tlaku vody 10 000 mm (= 10 000 Schmerber - průměrný tlak vody při silném dešti + test založený na normě ISO 811).

Prodyšnost

Membrána je prodyšná díky hydrofilnímu materiálu (RET =< 12), který omezuje kondenzaci vlhkosti v oblečení. Abychom stanovili prodyšnost materiálu, měříme jeho odpor proti odpařování (testem dle normy ISO 11092). RET < 9 = vysoce prodyšný materiál / 9 < RET < 12 = velmi prodyšný / 12 < RET < 20 = prodyšný / RET > 20 = málo prodyšný či neprodyšný materiál.

Jak jsou tyto návleky přizpůsobené na jízdu po městě?

Za několik vteřin zajistíte svým botám bezpečí před deštěm! Díky přiléhavému střihu, stahujícím gumičkám, zapínání na suché zipy a strečovému materiálu se tyto jednoduché návleky přizpůsobí každému typu městské obuvi! I při silném dešti udrží boty v suchu. Požívají se samostatně nebo v kombinaci se svrchními nepromokavými kalhotami či zástěrkou. Pro optimální ochranu je nejlepší zasunout návleky pod svrchní kalhoty.

Dlouhá životnost

Místa, kde dochází k největšímu tření o zem, jsou zesílená materiálem odolným vůči oděru. Díky tomu návleky vydrží celé roky i velmi intenzivního používání.

Kdo se podílel na vývoji výrobku?

Tento výrobek navrhli členové a členky našeho týmu, kteří sami jezdí každý den do práce na kole: Frédéric, produktový manažer, Emma, produktová inženýrka, Olivia, designérka a Lucille, oděvní návrhářka. Všichni jsme pyšní, že vám můžeme nabídnout tento výrobek, na kterém jsme pracovali několik měsíců a díky němuž pro vás bude ježdění po městě ještě příjemnější!

Hmotnost

0.135 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Membrána 100% Polyuretan Materiál na zádech 91% Polyester , 9% Elastan Všitý díl 55% Termoplastický polyuretan , 45% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití nechte dobře uschnout. Dobře zapněte zadní suchý zip, aby nepoškodil jiné oblečení.

Pokyny pro uživatele

Nechrání před chladem.

TESTY

Nepromokavost výrobku byla ověřována sprchovým testem odpovídajícím 60 l vody / m² / h po dobu 2 hodin. Tento test simuluje podmínky průměrné dešťové přeháňky ve městě.

Schváleno

Výrobek testovali dobrovolníci z řad našich zákazníků, kteří se podíleli i na jeho vývoji.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi