Nepromokavá bunda Renfort 900

3 999 Kč

Bunda na všechny lovecké aktivity za deštivého počasí.

Bunda navržená ze tří různých materiálů chrání lovce před vegetací, přizpůsobí se jeho pohybům a chrání jej v nepříznivém počasí.

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě břidlicová / Tmavě břidlicová
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Odolnost vůči agresivní vegetaci

Díky materiálu použitému v oblastech vystavených agresivní vegetaci.

Voděodolnost

Bunda z nepromokavých materiálů s nepropustnými spoji.

Prodyšnost

Mechanické průduchy a dvojitý jezdec zipu zajistí dobrou prodyšnost.

Volnost pohybu

Specifické komponenty umístěné v oblastech namáhaných při střelbě.

Technické informace

Odolnost oblečení: základní požadavek při lovu

V Bretagni se loví jinak než v Landes a v provensálských křovinách jinak než na strmých alpských srázech. Lovci, jejich psi a způsob vnímání okolí se liší podle jednotlivých biotopů, ale všichni příznivci lovu mají jedno společné. Všichni chtějí oblečení odolné proti vegetaci, ve kterém v zarostlém prostoru, kde se větve vzájemně překrývají a je obtížné se prodírat kupředu, volně projdou.

Bunda navržená lovci pro lovce, kteří se pohybují v obtížně přístupném prostředí

V zarostlém terénu je oblečení často podrobováno tvrdé zkoušce. Po zmapování nejvíce namáhaných oblastí vystavených trnům a křoviskům jsme se rozhodli zesílit paže, předloktí a spodní část bundy jedním z našich nejodolnějších materiálů. Protáhnout se rostlinnou stěnou za psy je teď mnohem jednodušší.

Prodyšná a větruodolná bunda odvádí teplo a chrání před povětrnostními vlivy

Příznivci lovu jsou neustále podrobováni zkoušce: intenzivně po řadu hodin pátrají často i desítky kilometrů, než natrefí na vhodný cíl. Často se přitom i zapotí. Prodyšné oblečení, ve kterém se nehromadí teplo, je proto podmínkou. Bunda má proto boční průduchy, dvojitým jezdcem můžete regulovat teplotu při zvýšené námaze.

Neobávejte se deště ani vody odkapávající ze stromů: bunda Renfort 900 je nepromokavá

Při lovu musíte dokázat držet tempo se psy. Divoké ptactvo se často skrývá v zarostlém a vlhkém podrostu. Pokud se má vznést, nesmíte se obávat hustého křoví a vodních kapek, které mohou vše rychle promočit. Ale žádný strach. Bunda je nepromokavá: déšť i vlhkost padající ze stromů už není problém.

Několik důležitých technických údajů o stupni nepromokavosti tohoto oděvu

S nepromokavostí 5 000 mm poskytuje bunda vyšší úroveň nepromokavosti. Odolnost tkaniny se měří tlakem vody vyjádřeným v milimetrech vodního sloupce (zkouška vycházející z normy ISO 811). Čím vyšší je tlak, tím nepropustnější je tkanina. Celá bunda, její kapsy a švy procházejí testem nepromokavosti po dobu 2 hodin použitím 60 litrů vody. Bunda ve finále chrání uživatele před intenzivnějším deštěm odpovídajícím 12 cm za 3 hodiny.

Jakým způsobem bunda zaručí volnost při všech těchto pohybech?

Prodírání mezi stromy, hustým lesem a křovinatým podrostem se těžko snáší. Musíte často překonávat překážky, pokleknout anebo se chránit se před větvemi. Nosit oděv vhodný na takový pohyb je proto naprosto zásadní. Pružný materiál zadní části bundy usnadní ohýbání pod větvemi i při střelbě.

Není nic snazšího, než vak vyčistit

Pes čenichá, zrychlí a zamrzne v pohybu. Pernatá je určitě blízko. Takže jestli se objeví a jestliže budete mít štěstí a trefíte ji, pak určitě využijete vak na úlovek zabudovaný do zad bundy, který zapnete zipem po stranách. Navíc vak snadno vyčistíte po otevření vodorovného zipu v celé šířce, díky kterému ho úplně otevřete.

Něco navíc

Klíče už nikdy neztratíte, protože si je připevníte na karabinu v přední levé horní kapse. Výcvikový obojek pro psa snadno upevníte klipem na poutko z vnější strany bundy.
A nezapomeňte: kapuce nepromokavé lovecké bundy Renfort 900 není odnímatelná, nicméně ji můžete upravit šňůrkou tak, aby nepřekážela při střelbě.

Cože? To vám nestačí? Tak tady ještě další informace

Bunda určená k lovu pernaté vám umožní nosit náboje bez nutnosti nosit na opasku nábojové pouzdro. Jak? Pomocí speciálních poutek všitých dovnitř kapsy na zip. Umístíte do nich 7 nábojů do levé a 7 nábojů do pravé kapsy, tj. dohromady 14 nábojů. A uvědomte si, že bunda ve velikosti L váží 1,2 kg.

Hmotnost

Velikost S: 1,132 kg.
Velikost M: 1,186 kg.
Velikost L: 1,212 kg.
Velikost XL: 1,250 kg.
Velikost 2XL: 1,310 kg.
Velikost 3XL: 1,380 kg.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Vložka 100% Polyester Materiál na ramenou 100% Polyester Přední část pasu (Tkanina) 88% Polyamid, 12% Elastan Hlavní materiál 100% Polyamid Kapsa 100% Bavlna Zátěr 100% Polyuretan Druhá podšívka 100% Polyamid

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Nepromokavá bunda Renfort 900
Nepromokavá bunda Renfort 900
Nepromokavá bunda Renfort 900
Nepromokavá bunda Renfort 900

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi