NEPŘILNAVÝ NEREZOVÝ EŠUS MH 500 PRO 2 OSOBY (1,6 L)

799 Kč

8492728

Tato jednoduchá praktická sada ešusu a nádobí je perfektní na vaření pro 2. Vařte i při kempování jako šéfkuchaři!

Ešus z odolného nerezu s dvojitým hliníkovým dnem pro efektivní ohřev. Nepřilnavý povrch usnadňuje vaření i údržbu. Kompletní sada pro 2 osoby.

Barva:

Tmavě šedá / Černopetrolejová

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SNADNÉ POUŽITÍ

Nerezový ešus s nepřilnavým povrchem. Snadné vaření, snadná údržba. 1 165 g.

KOMBINOVATELNOST

1 ešus, 1 pánev. Nádobí pro 2 osoby. Poklička/cedník/podložka.

SNADNÝ PŘENOS

Podložku lze využít jako pokličku na ešus. Včetně obalu. Skladný (20 × 13,5 cm).

Rychlost akce

Z nerezové oceli a s dvojitým hliníkovým dnem pro optimální ohřev.

KOMPATIBILITA

Uvařte si kdekoliv! Ešus funguje s každým typem ohřevu (oheň, plyn, indukce).

Technické informace

Uvařte si cokoliv, kdekoliv! Obsah sady ešusu MH 500 pro 2 osoby

1 ešus s ryskami a skládací rukojetí (1,6 l užitný objem, 400 g, Ø 20 × 9,5 cm). 1 pánev se skládací rukojetí (0,5 l užitný objem, 315 g, Ø 19,5 × 4 cm). 2 hluboké talíře (0,5 l, 71 g jeden). 2 hrnky (0,25 l, 36 g jeden). 2 sady 3 příborů (vidlička, lžíce, nůž), které lze secvaknout (21 g sada). 1 poklička/cedník na ešus i pánev (82 g). 1 silikonová podložka (65 g). 1 obal na přenos (21 g).

Výběr kovových materiálů je zásadní

Rozhodli jsme se pro nerezovou ocel 18/8 (304), jelikož je naprosto bezpečná pro styk s potravinami a má dlouhou životnost. Nepodléhá korozi. A protože je nerezová ocel o něco méně vodivá než hliník, zabudovali jsme do našich ešusů i pánví řady MH 500 dvojité hliníkové dno. Díky tomu je teplo lépe distribuováno a ohřev je účinnější, díky čemuž spotřebujete při vaření i méně energie/plynu.

Jak jsme vybrali povrch nádobí?

Vybrali jsme povrch PTFE Xylan + značky Whitford, a to kvůli jeho vyváženému poměru nepřilnavosti/odolnosti/ceny a také proto, že je uzpůsobený pro tenké kovy. Tento povrch neobsahuje lepidlo na bázi kyseliny perfluoroktanové (PFOA) a je plně uzpůsoben přípravě pokrmů. Stejně jako u dalších speciálních povrchů doporučujeme vyvarovat se při vaření v těchto nádobách používání kovových příborů nebo jiného kuchyňského náčiní, které by mohlo povrch poškodit.

Jaké jsme vybrali plastové materiály?

Vybrali jsme polyamid (příbory a rukojeť), polypropylen (talíře, hrnky), tritan (poklička) a silikon (podložka), protože jsou lehké a velmi dobře odolávají vysokým teplotám (i 100 °C) i nárazům a jinému mechanickému poškození. Žádné plasty, které mohou přijít do kontaktu s potravinami, neobsahují bisfenol A (BPA), jak ukládá evropská legislativa. Upozornění! Zabraňte přímému kontaktu plastových dílů s plamenem, mohly by se roztavit.

Jak ešus správně používat?

Naše ešusy jsou kompatibilní se všemi druhy ohřevu (nad ohništěm, na plynovém nebo indukčním vařiči).
Pánev má skládací rukojeť, kterou lze zajistit (uvolnit) zatlačením (zatažením) na kovovou část uprostřed.
Ešus je vybaven patentovaným dvoudílným skládacím držadlem, pomocí nějž lze při přenosu zablokovat pokličku.
Poklička sedí jak na ešus, tak na pánev a zároveň také slouží jako cedník. Hluboké talíře mají strukturované dno, které omezuje přenos tepla.

Jak ešus s příslušenstvím sbalit?

Doporučujeme skládat následovně (nejméně hluku při převozu a zabírá nejméně místa): příbory scvaklé k sobě položte na pokličku, hrnky a talíře a vše dejte do ešusu. Podložka vše v ešusu zajistí a díky praktickému obalu můžete vše přenášet, klidně i špinavé. Pokud spěcháte či pokud nejste mistři úklidu, můžete jednoduše všechno dát dovnitř, jak se vejde (jen musíte počítat s větším hlukem při přenosu).

Jak ešus mýt a udržovat?

Před prvním použitím všechny výrobky sady třikrát opláchněte čistou vodou. Po použití nádobí umyjte ideálně teplou vodou s mycím prostředkem. Před dlouhodobějším skladováním nechte pořádně vyschnout a skladujte na suchém místě. Všechny části je možné umývat v myčce na nádobí, pánev a ešus nicméně doporučujeme umývat v ruce (šetrnější pro nepřilnavou úpravu). Při mytí vnitřní strany nádob nepoužívejte hrubé houbičky, drátěnky ani písek.

Čemu se vyvarovat?

Ešus ani pánev nikdy nezahřívejte naprázdno, mohly by se poškodit. V případě použití nad ohništěm dbejte na to, aby se plameny přímo nedotýkaly plastových dílů. Nepoužívejte kovové kuchyňské pomůcky, mohly by poškodit nepřilnavou vrstvu. Pokud chcete uvnitř ešusu přenášet předměty, které by mohly nepřilnavý povrch poškodit, dejte je nejprve do obalu nebo zabalte do látky. Při používání pánve se vždy ujistěte, že rukojeť je správně přidělaná.

Materiály a předpisy

Všechny naše výrobky a použité materiály odpovídají platným normám a materiály, které jsou v kontaktu s potravinami, neobsahují bisfenol A (BPA).

Některé z praktických detailů...

Ešus má naznačené rysky, které usnadní odměřování. Talíře mají na okraji otvor, díky kterému se dají pověsit, aby rychleji uschly. Silikonová podložka slouží i jako víčko, jež udrží vše na svém místě. A díky praktickému obalu snadno udržíte váš „kuchyňský koutek“ oddělený od zbytku věcí v batohu!

Jak ešus MH 500 vznikal?

Od začátku jsme chtěli výrobek, který by měl vše potřebné pro vaření a jedení venku a přitom byl skladný a praktický. Jak to probíhalo? Na každé etapě vývoje se podílelo hodně lidí. Nejprve se vytvářely 3D modely, prototypy, pak ešus testovali zkušení turisté i úplní začátečníci, následovaly bouřlivé diskuze a vylepšování a nakonec vznikl výrobek, na který jsme opravdu pyšní: ešus „vše v jednom“, jednoduchý na přenos i na použití, který vám umožní důstojně stolovat opravdu kdekoliv.

Několik slov od našeho vývojového týmu

„Vaření je naší vášní stejně jako turistika. I uprostřed přírody je možné uvařit si dobré jídlo a nežít jen o těstovinách. Proč si třeba nenasbírat ingredience cestou? Nakonec zjistíte, že vaření není vůbec složité, a to je přesně to, čeho jsme chtěli s naším ešusem pomoci dosáhnout, chtěli jsme ulehčit život všem turistům a turistkám, kteří si chtějí nebo musí na túře vařit. Když si jídlo uvaříte pod širým nebem, bude vám chutnat jinak. Vařit venku je prostě úplně jiné, než vařit doma.“

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Kotlík 72% Nerezová ocel , 27% Hliník , 1% Polytetrafluorethylen Další díly 80% Polypropylen , 20% Tritan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před skladováním umyjte a usušte. Skladujte na suchém a čistém místě.

Pokyny pro uživatele

Nezahřívejte prázdné. Nepoužívejte s kovovým nádobím.

TESTY

Naše výrobky prošly testy v laboratoři i při použití v praxi. Během nich jsme ověřovali: nepřilnavost a odolnost vůči mechanickému poškození, teplu a oděru…

Obrázky

NEPŘILNAVÝ NEREZOVÝ EŠUS MH 500 PRO 2 OSOBY (1,6 L)
NEPŘILNAVÝ NEREZOVÝ EŠUS MH 500 PRO 2 OSOBY (1,6 L)
NEPŘILNAVÝ NEREZOVÝ EŠUS MH 500 PRO 2 OSOBY (1,6 L)
NEPŘILNAVÝ NEREZOVÝ EŠUS MH 500 PRO 2 OSOBY (1,6 L)
NEPŘILNAVÝ NEREZOVÝ EŠUS MH 500 PRO 2 OSOBY (1,6 L)
NEPŘILNAVÝ NEREZOVÝ EŠUS MH 500 PRO 2 OSOBY (1,6 L)

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi