Nafukovací plovák na šnorchlování Olu 120 modrý

379 Kč

Plovák pro děti na pozorování vodního světa s hlavou nad vodou.

Plovák Olu 120 je poslední novinkou Decathlonu na šnorchlování. Umožňuje pozorovat dno s hlavou nad vodou, povídat si a sdílet postřehy z pozorování mořského světa.

Otázky a odpovědi
Barva: Pastelově mentolová / Tmavě petrolejová / Sytě oranžová
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Snadné použití

Snadné použití

Výrobek stačí položit na hladinu, pozorovat dno a plavat.

Zorné pole

Zorné pole

Velká průhledná koule poskytuje panoramatický pohled bez deformace.

Ochrana proti zamlžování

Ochrana proti zamlžování

Struktura výrobku ze 2 komor zamezuje jeho zamlžování při huštění.

Kombinovatelnost

Kombinovatelnost

Postranní klipsy k propojení plováků, takže si užijete ještě více zábavy.

Technické informace

Jaké výhody má plovák Olu 120?

Výrobek Olu 120 nabízí nový způsob šnorchlování. Tato novinka z dílny Decathlonu usnadňuje šnorchlování. Olu 120 je nafukovacím výrobkem, který umožňuje pozorovat dno a mít přitom hlavu stále nad vodou. Šnorchlování tak bude větší zábavou: s hlavou nad vodou můžete plavat, povídat si, sdělovat poznatky a pozorovat dno.

Jak správně vybrat velikost plováku Olu 120?

Olu 120 je v prodeji ve 3 velikostech. Proč? Při pozorování mořského světa uživatel na plováku leží, je tedy důležité, aby jeho velikost odpovídala postavě uživatele. Velikost plováku tedy závisí na hmotnosti uživatele. Velikost S: hmotnost pod 40 kg. Velikost M: hmotnost 40 až 65 kg. Velikost L: hmotnost nad 65 kg.

K čemu slouží klipsy na bocích plováku Olu 120?

Klipsy na bocích plováku Olu 120 umožňují propojit plováky Olu 120 mezi sebou. Neztratíte se, dohlédnete na své děti nebo si jen budete užívat šnorchlování s přáteli.

Proč se Olu 120 nafukuje pomocí 2 komor?

Olu 120 se skládá ze 2 nafukovacích komor ze 2 důvodů. 1. Zabraňuje zamlžení: plovák Olu 120 vytváří proud vzduchu, který zabraňuje zamlžení plováku. 2. Pro vyšší bezpečnost: pokud se jedna komora proděraví, druhá vás spolehlivě udrží na hladině. Černý ventilek na zadní straně slouží ke snadnému a rychlému vyfouknutí výrobku.

Jak si naplno užívat výrobku Olu 120?

Plovák Olu 120 je vyroben z průhledné vrstvy, která umožňuje jasný průhled bez deformace obrazu. Proto je třeba o něj řádně pečovat. Vyhýbejte se všemu, co by mohlo vrstvu poškrábat či zakalit (písek, oblázky, krém na opalování a další mastné či abrazivní prostředky).

Co dělat, když se vám od plováku Olu 120 odráží světlo?

V závislosti na poloze slunce se mohou sluneční paprsky odrážet od komory plováku. V tomto případě si stačí pouze rukou zastínit oči a pokračovat v pozorování dna.

Co dělat, když jsou na plováku Olu 120 patrné stopy páry?

Proudící vzduch zabraňuje zamlžení plováku, je však možné, že na svrchní části plováku při jeho vynoření z vody uvidíte drobné stopy páry. Ty však zmizí, jakmile se plovák ponoří do vody a všechny jeho stěny získají teplotu vody.

Hmotnost plováku Olu 120

Velikost S: hmotnost pod 40 kg – 430 g.
Velikost M: 40 kg až 65 kg – 520 g. Velikost L: hmotnost nad 65 kg – 610 g.

Rozdíl mezi freedivingem a šnorchlováním

U značky Subea, která je v Decathlonu určená pro výrobky k potápění, jsme při definování rozdílu mezi výrobky na freediving a šnorchlování, zvolili jednoduchou logiku: v okamžiku, kdy se zadrženým dechem sestupujete pod vodní hladinu do hloubky i několika metrů, se jedná o freediving. Pokud setrváváte na hladině, jedná se o šnorchlování.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyvinylchlorid (PVC) - bez ftalátů

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém místě, chraňte před světlem.

Pokyny pro uživatele

Aktivity, při nichž by mohlo dojít k poškrábání výrobku.

Schváleno

Výrobek je v souladu s normou: EN 15649-2+A2 2013: pro klasifikaci plovoucích předmětů pro volný čas používaných na vodě i ve vodě – kategorie B2.

Manual

Další informace o tomto produktu naleznete na oznámení

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty