TEQBALL

Stůl TEQ™ ONE - Juventus - multifunkční sportovní vybavení

84 990 Kč

Stůl TEQ ONE; revoluční, inovativní a pokročilý produkt, který odstartoval nové hnutí a sport. Díky své vodotěsné konstrukci je ideální pro vnitřní i venkovní použití.

Barva: Černá / Oranžová / Bílá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Teqball Kft - CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Duší Teqballu je stůl: nové revoluční sportovní vybavení, které se více než dva roky testovalo a zkoumalo, než se dospělo k jeho definitivní, inovativní a pokročilé podobě. Síťka je pevná, takže se na ní míč odráží a sen o nepřerušované hře se stal skutečností. Konstrukce stolu TEQ v souladu s platnými pravidly neponechává ve hře žádný prostor pro štěstí nebo náhodu; hráči se mohou spolehnout pouze na své schopnosti a dovednosti. Rozměry: Rozměry: 3000x1700x900 mm

Stůl TEQ ONE je multifunkční sportovní zařízení. Díky zakřivení stolu míček pokaždé dopadne k hráčům a hra tak získává kontinuální, příjemný charakter pro všechny věkové kategorie a pohlaví i pro lidi s různými schopnostmi. Je vhodný i pro osoby se zdravotním postižením. Stůl se hodí k nácviku 5 různých sportovních aktivit:

  1. Teqball, fotbalová varianta
  2. Teqvoly, volejbalová varianta
  3. Qatch, varianta házené
  4. Teqis, tenisová varianta
  5. Teqpong, varianta stolního tenisu

Prohlédněte si je: https://www.youtube.com/watch?v=An4ZQl8mOXo

Na rozdíl od stolů TEQ LITE a TEQ SMART, které mají kolečka, má tento stůl pevnou konstrukci, takže jej lze připevnit k povrchu.

Hodnocení zákazníků