TEQBALL

Stůl TEQ™ LITE - Juventus - Multifunkční sportovní vybavení

48 990 Kč

Nejnovější inovace v rodině desek teqboard, TEQ LITE, mění pravidla hry. Díky atraktivní ceně je dostupný široké veřejnosti.

Barva: Černá / Černá / Bílá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Teqball Kft - CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Třetí člen inovativní rodiny stolů Teq je díky své lehčí konstrukci skutečně revoluční. Vrchní část z polyesteru vyztuženého skelnými vlákny je voděodolná a odolná vůči UV záření, což znamená, že stůl LITE je vhodný do vnitřního i venkovního prostředí. Všestrannost stolu podporuje jeho "skládatelnost" a čtyři velká kolečka (průměr 250 mm). Stůl je vybaven systémem velmi rychlého otevírání/zavírání a bezpečnostním zámkem na spodní straně podnosu, takže při skladování zabírá méně místa, a to v oboustranně složeném stavu. Rozměry: Rozložený - 3090x1700x900 mm Složený - 760x1700x1800 mm

Stůl Teq LITE je multifunkční sportovní zařízení. Díky zakřivení stolu míček pokaždé dopadne k hráči a hra tak získává kontinuální, příjemný charakter pro všechny věkové kategorie a pohlaví i pro lidi s různými schopnostmi. Je vhodný i pro osoby se zdravotním postižením. Stůl je vhodný pro nácvik 5 různých sportů:

  1. Teqball, fotbalová varianta
  2. Teqvoly, volejbalová varianta
  3. Qatch, varianta házené
  4. Teqis, tenisová varianta
  5. Teqpong, varianta stolního tenisu

Prohlédněte si je: https://www.youtube.com/watch?v=An4ZQl8mOXo

Díky čtyřem velkým kolečkům je stůl Teq LITE snadno přemístitelný a představuje ideální volbu.

Díky skládací desce stolu není potřeba mnoho úložného prostoru a je vhodný pro individuální trénink. Deska stolu je navíc vybavena rychlým, jednoduchým a bezpečným systémem uzamčení.

Hodnocení zákazníků