STERIPEN

Turistická UV lampa SteriPen Aqua

1 689 Kč

Nový, cenově dostupný čistič vody od Steripenu s napájením na tužkové baterie.

Příchuť: Neutrální

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Hanibal sport s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Jezdíte do míst, kde si nemůžete být jisti kvalitou pitné vody jen občas? Preferujete téměř všude dostupné tužkové baterie jako zdroj energie? Pak je nový Steripen Ultra ten pravý společník, díky němuž se nemusíte bát o své zdraví. Steripen Ultra Vám ušetří i peníze: nemusíte kupovat mnohdy předraženou balenou vodu v plastových lahvích. Chrání tak i životní prostředí, protože neprodukujete plastový odpad. Zároveň může sloužit doma v případě nouzových situací, kdy je například znečištěna voda ve vodovodním řádu. SteriPen představuje čistou a rychlou alternativu k chemickému čištění vody. Oproti klasickým mechanickým filtrům vás pak SteriPen potěší svou velikostí a lehkostí. Přístroj je navržen tak, aby dobře pasoval na všech typech komerčně používaných lahví. Funguje zároveň jako těsnění, nemusíte se tedy bát o vylití vody během čištění. Lampa je schopná vyčistit litr vody za pouhou minutu a půl. Výrobek je vhodný pro dezinfekci průzračné vody. Zakalení výrazně snižuje jeho účinnost. Je obzvláště účinný proti běžným prvokům ale i proti Cryptosporidium. Zabijí 99,9% bakterií, virů, protozoa, které jsou zdrojem nemocí. Technické parametry:

Hmotnost: 83 g (bez baterií), s bateriemi 141–191 g (dle typu baterií) Velikost: 19,5×3,8×3.8cm Baterie: 4 x AA Životnost lampy: 3000 1L cyklů Životnost sady baterií (přibližně):

50 l (alkalické baterie) 100 l (nabíjecí baterie) 150 l (lithiové baterie)

Doba filtrace:

48 vteřin/0,5 l 90 vteřin/1 l

Průměr hrdla lahve: 22–43 mm SteriPen se podílí na iniciativě TAP (travellers against plastic), která má za cíl snížit množství plastického odpadu z PET lahví jejich opakovaným použitím Návod ke stažení zde (anglicky)

Hodnocení zákazníků