SIROKO

Žena Cyklistika Dámský cyklistický dres s krátkým rukávem M2 Saint Tropez

1 005 Kč
2 012 Kč -50%
*Od 8. 7. 2024 do 7. 9. 2024

Dokonalá kombinace designu, výkonu a elegance existuje. Cyklistický dres M2 Saint Tropez byl navržený výhradně k dosažení úplného přizpůsobení se ženské postavě

Barva: Bílá / Fialová

2XS
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Siroko Solutions S.L. + CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Dokonalá kombinace designu, výkonu a elegance existuje. Cyklistický dres M2 Saint Tropez byl navržený výhradně k dosažení úplného přizpůsobení se ženské postavě, a poskytnutí mimořádného pohodlí. Střih Race Slim Fit skěle sedí kolem krku, v rukávech a v pase zatímco technologie Breathlock+ zajišťuje optimální prodyšnost. 100% aerodynamické krátké rukávy jsou ideální pro letní výlety a začlenění tkanin nejnovější generace, které kombinují polyester a elastan, poskytují dresu vysokou pružnost. Zbytek designu doplňuje poloautomatické plně skryté zapínání SBS Full Hidden, zip proti tření Zip Guard, reflexní páska pro bezpečnost a tři kapsy na zadní straně. Důvěřuj svým instinktům.

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Polyester , Elastane

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Dokonalá kombinace designu, výkonu a elegance existuje. Cyklistický dres M2 Saint Tropez byl navržený výhradně k dosažení úplného přizpůsobení se ženské postavě, a poskytnutí mimořádného pohodlí.