NORDICTRACK

Eliptický trenažér NordicTrack C9.9

35 989 Kč
39 990 Kč -10%
*Od 13. 7. 2024 do 16. 7. 2024

NORDICTRACK C9.9 je masivní crosstrainer se setrvačníkem v přední části stroje a rámovou konstrukcí s nosností do 159 kg. Tento model je ideální pro začínající i zkušené sportovce.

Barva: Šedá / Stříbrná / Šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

• Eliptický trenažér magnetický, s programy • Středová uložení i kloubní spoje s ložisky • Délka kroku 45-48 cm, nastavení sklonu pedálů • Systém setrvačníku 22 kg, HD 7" displej • Bluetooth, komunikace s aplikací iFit • Nosnost 159 kg, záruka 3 + 5 let, servis doma

NordicTrack C9.9 Trenažér má 12 kg těžký kalibrovaný setrvačník (setrvačníkový systém 22 kg) pro plynulý chod tréninku a magnetický brzdný systém s 22-ti elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. Možnost nastavení sklonu z 0 do 20° pro změnu délky kroku a díky tomu se můžete zaměřit na konkrétní svalovou oblast vašich dolních končetin (lýtka, stehna, hýždě). Konstrukce stroje poskytuje komfortní, delší a plošší krok s menší roztečí nášlapů, pohyb je tedy maximálně šetrný ke kloubům. Stroj nabízí velmi přirozený pohyb drobnějším i vyšším postavám.
Všechno kloubní spoje jsou osazeny ložisky, takže trenažér zaručuje dlouhodobou životnost a bez problémový provoz. Eliptický trenažér NordicTrack C9.9 má přehledný 7" graficky dotykový displej, který zobrazuje všechny základní hodnoty. Dále má zabudovaný ventilátor CoolAir pro osvěžení při tréninku a MP3 připojení se zabudovanými reproduktory, držák na tablet a láhev s vodou pro maximální komfort při tréninku. Nosnost trenažéru je 159 kg.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA NordicTrack C9.9 má přehledný 7" graficky dotykový displej, který zobrazuje všechny základní hodnoty jako sklon, rychlost, spálené kalorie, tepová frekvence atd. Nabízí vestavěných 22 přednastavených programů pro budování kondice a spalování tuku. Kromě toho máte možnost si dokoupit tréninkovou aplikaci iFit a rozšířit si tak Vaši programovou nabídku. Licenci iFit si mužete dokoupit. Můžete tak nejen trénovat dle přednastavených programů (Start-Cíl), ale interaktivně trénovat po celém světě pod vedením světových trenérů! Tedy máte na výběr z nespočtu tréninkových možností. Tepová frekvence se snímá před hrudní Bluetooth pás, který není součástí dodávky, ale můžete si jej dokoupit.

iFIT APLIKACE Model NordicTrack C9.9 nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření vašich tréninkových možností přes systém Google Maps.

Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry nebo motivačními videi a stravovacími tipy. Díky této aplikaci tak můžete bez problému soutěžit třeba i s vašimi přáteli, kteří využívají iFit app.. Zkušební verze licence zdarma určena pouze pro 1 osobu na 30 dní a následně je zpoplatněna podle ceníku iFit. K tomuto modelu nelze připojit tablet, pouze na něm můžete sledovat filmy či poslouchat hudbu. Tablet není součástí dodávky.

Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ SKLONU Možnost nastavení sklonu pojezdu od 0 do 20% tlačítky na displeji pro maximální variabilitu kroku (změna délky kroku v rozsahu 45-48 cm) a zatížených svalů. V nejmenším úhlu je šlapání nejméně náročné, krok je plošší, ve středním a nejvyšším úhlu je soustředěna větší zátěž na vaše stehna a hýždě.

VENTILÁTOR Model NORDICTRACK C 9.9 nabízí i vestavěný ventilátor CoolAir, které vytvoří komfort a příjemné osvěžení v průběhu Vašeho náročného tréninku. Ventilátor je umístěn přímo pod tréninkovou konzolí namířen přímo na Vás se snadným ovládáním na konzoli.

TRANSPORT A STABILITA Snadnou manipulaci se strojem zajistí transportní kolečka v přední části stroje a madlo pro uchopení v zádní částí stroje. Stabilitu i při maximálním zatížení zase vyrovnávače nerovnosti.

PROČ NORDICTRACK? Americká značka NordicTrack je už desítky let známá pro svůj inovativní přístup a snahu udělat domácí fitness trénink přístupným a zábavným pro všechny. Značka patří do skupiny ICON fitness, jednoho z největších světových výrobců domácího fitness vybavení. Ta je už 30 let synonymem moderních technologií a jedinečného zážitku ze cvičení.

SERVIS A ZÁRUKA Na stroje značky NordicTrack poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky + 5 let na rám stroje. Kvalifikovaný záruční servis provádíme u zákazníka doma.

Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 5 let po uplynutí záruky. Vše pro vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky NordicTrack.

Hodnocení zákazníků