NORDICDOTS

Elegantní legíny

2 145 Kč

Nová generace legín vyrobených z měkké strečové tkaniny, která je perfektní pro pohodlí a výkon. Ergonomická kapsa na míček na zadní straně bezpečně drží míč.

Barva: Světle šedá

VELKÉ

Prodejce a odesílatel Nordicdots CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Nová generace legín vyrobených z měkké strečové tkaniny, která je perfektní pro pohodlí a výkon. Ergonomická kapsa na míček na zadní straně míč bezpečně drží a nepřerušuje při bodování. Jednoduše ideální pro všechny vaše příležitostné nebo intenzivní sportovní sezení! skandinávský design.

JEDNÍM POHLEDEM Ekodesign Produkt vyrobený ze 70 % recyklovaného nylonu Pot Materiál podporující odvod potu Pružný 30% elastan pro neomezenou volnost pohybu Nošení míče Ergonomické uložení míče Snadná údržba Perte naruby (převrácené naruby) při 30°C Opláštění Toto je efekt, který milujeme: střih opláštění s krásným sochařským efektem

TABULKA VELIKOSTÍ Velikost (cm) Velikost Boky

XS 60-65 80-85

S 66-71 86-91

M 72-77 92-97

L 78-83 98-103

ŠETRNÉ K PŘÍRODĚ Náš výrobní proces je zaměřen na minimalizaci dopadu na životní prostředí. To je proč: • K balení našeho oblečení se používají 100% recyklované plastové tašky; • Používáme recyklované a organické tkaniny; • Minimalizujeme výrobní odpad; Proč je důležité být ekologicky odpovědný? Protože výrobou produktů šetrných k životnímu prostředí dáváme každému příležitost přispět k budování lepší planety. Například organická bavlna spotřebuje o 88 % méně vody a o 62 % méně energie než běžná bavlna a šetří přírodní zdroje. A když recyklujeme, pomáháme snížit množství plastů, které kolují a znečišťují svět. Navíc každý nákup přispívá do našeho rozpočtu na udržitelnost, který využíváme k darování a podpoře ekologických iniciativ, jako je projekt Seabin, který pomáhá čistit oceán od plastů.

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

70% recyklovaný nylon, 30% elastan