NIKWAX

Kondicionér na hladkou kůži 125 ml

169 Kč
1 408,34 Kč/l

Ošetřující a impregnační prostředek na koženou obuv. Změkčuje a obnovuje vlastnosti kůže. Udržuje kůži v pružném stavu. Zabraňuje vysychání a lámání kůže. Vhodný pro rozchození nových kožených bot.

Barva:

Fialová

Velikost:

125ml
Online objednávka
Dostupné
Prodejce a odesílatel: Outdoorshops.cz

Popis

Ošetřující a impregnační prostředek na koženou obuv. Změkčuje, oživuje a obnovuje vlastnosti kůže. Udržuje kůži v pružném stavu. Zabraňuje vysychání a lámání kůže. Vhodný pro rozchození nových kožených bot. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi. Prodlužuje životnost, funkčnost a vzhled. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru. Doporučeno pro obuv s membránou Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další. NÁVOD K POUŽITÍ
Před impregnací obuvi doporučujeme vyčistit  prostředkem Nikwax Čistící gel na obuv.
Kondicionér doporučujeme pravidelně používat i na novou koženou obuv. Nebude docházet k vysychání, praskání a lámání kůže.
Aplikace:

 1. Nejdříve odstraňte špínu mokrým hadrem a vyčistěte s čistícím gelem na obuv Nikwax®.
 2. Před použitím dobře protřepejte. Zatlačením houbičkového aplikátoru zlomte uzávěr.
 3. Naneste na mokrou obuv. Věnujte pozornost švům a lemům.
 4. Setřete přebytečnou vrstvu a vyleštěte vlhkým hadrem.
  Sušení:
  Obuv nechte vyschnout při pokojové teplotě. Do bot můžete nacpat papír, který absorbuje přebytečnou vlhkost. Vlhký papír je potřeba vyměnit. Obuv nesušte u kamen nebo u radiátoru. Příliš rychlé sušení může způsobit praskání a poškození kůže.
  Poznámka:
  K impregnaci nubukové a semišové kůže použijte přípravek Nubuk & Semiš.Uchovávajte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

Technické informace

 • OBJEM (ml) 120 ML
 • STAV PRODUKTU NOVÝ

Hodnocení zákazníků

Načítání

Technické informace

OBJEM (ml)

120 ML

STAV PRODUKTU

NOVÝ