NIKWAX

Impregnace Nubuk a semiš 125 ml sprej

179 Kč
1 491,67 Kč/l

Impregnace ve spreji Nubuk a semiš 125 ml, udržuje pevnost, prodyšnost a snadno se používá. Ideální pro obuv, kde jsou použity membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX a mnohé další. Objem 125 ml.

Barva:

Tmavě fialová

Velikost:

125ml
Online objednávka
Dostupné
Prodejce a odesílatel: Outdoorshops.cz

Popis

Impregnace ve spreji Nubuk a semiš 125 ml, udržuje pevnost, prodyšnost a snadno se používá. Ideální pro obuv, kde jsou použity membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX a mnohé další. Objem 125 ml.Účinný impregnační prostředek určený pro nubukovou a semišovou obuv. Zaručena je zvýšená voděodolnost, udržuje prodyšnost, celkovou pevnost obuvi a prodloužení životnosti a i funkčnosti obuvi.
Použití výrobku je velice snadné a to pomocí mechanického rozprašovače. Ideální je použití pro membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX a mnohé další.
Návod k použití - mechanický rozprašovač:

  1. Bláto a špínu umyjte čistým hadrem.
  2. Použijte Nikwax Čistící gel na obuv.
  3. Nastříkejte impregnaci na svrchní stranu obuvi.
  4. Nechte 2-3 minuty vstřebat, odstraňte přebytky čistým hadrem, před nošením nechte uschnout.
    Doporučení:

U světlé nebo velmi barevné obuvi nejdříve vyzkoušejte na nenápadném místě.
Když je obuv suchá, je možné ji jemně překartáčovat, čímž se kůži opět vrátí její původní drsnější vzhled.
Obuv nesušte u kamen, otevřeného ohně a nezanechávejte v uzavřené místnosti.
Obuv lze vycpat novinovým papírem a tím docílít rychlejšího uschnutí při zachování nezdeformovaného tvaru (novinový papír je potřeba měnit).
Uchovávajte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

Technické informace

  • OBJEM (ml) 120 ML
  • STAV PRODUKTU NOVÝ

Hodnocení zákazníků

Načítání

Technické informace

OBJEM (ml)

120 ML

STAV PRODUKTU

NOVÝ