MOAI

Paddleboard MOAI ALL-ROUND 11'0

11 999 Kč

https://www.vodacke-centrum.cz/paddleboard-moai-all-round-11-0/p105602

Barva: Modrá

335 cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Water Element

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

PADDLEBOARD MOAI ALL-ROUND 11'0 MOAI 11' SUP je ideální všestranné prkno pro každého, kdo rád tráví čas u vody. Je rychlejší a univerzálnější než jiné podobné modely na trhu, ale zároveň je stále velmi tuhý a stabilní. Díky tomu je MOAI 11′ ideální pro zkušenější uživatele i nadšené začátečníky. Dá se snadno sbalit do batohu MOAI, takže si ho můžete vzít tam, kde vaše dobrodružství začíná!

MOAI 11´ SUP můžete také použít jako kajak přidáním kajakářského sedátka k D-kroužkům prkna. Kajaková sedačka a kajakářské pádlo jsou volitelné a prodávají se samostatně. Paddleboard je osazen kovovými d-ringy a pružným lanem, pod které lze umístit drobný náklad. Board je vyroben z vysoce kvalitních materiálů.

Poznámka: MOAI je značka z Nizozemska. V létě 2021 vyšla MOAI 10'6 nejlépe v testu nizozemského televizního programu s názvem „Kassa“. Někteří odborníci na SUP testovali boardy z hlediska uživatelské přívětivosti, výkonu a povrchové úpravy. Podívali se také na stabilitu, ovladatelnost a směrovou stabilitu prken. MOAI byl jasný vítěz s neuvěřitelným skóre 8.5 bodu!

Fusion technology

Vyrobeno fusion technologií, díky které je deska lehčí, odolnější a šetrnější k životnímu prostředí. Fusion technology, kterou MOAI používá, se skládá ze dvou vrstev PVC. Tyto dvě vrstvy nejsou slepeny k sobě jako u tradičních dvouvrstvých SUP desek, ale jsou tvořeny fúzí. Při tomto procesu není použito žádné lepidlo, díky čemuž je výroba šetrnější k životnímu prostředí, aniž by došlo k ústupkům v kvalitě prkna. Díky použití fusion technology je drasticky snížena hmotnost při současném zvýšení pevnosti, tuhosti a odolnosti materiálu.

Specifikace MOAI SUP 11'

ROZMĚRY - 335 X 76 X 15 CM VÁHA PRODUKTU - 9,9 KG OBJEM - 280 LITRŮ MAXIMÁLNÍ TLAK - 18PSI SKU - M-21110

V ceně:

nafukovací plovák transportní batoh trojdílné nastavitelné sklolaminátové pádlo MOAI dvojčinná pumpa s manometrem odnímatelná US-box fina leash opravná sada

Hodnocení zákazníků