MOAI

Paddleboard MOAI ALL-ROUND 11'0

11 999 Kč

https://www.vodacke-centrum.cz/paddleboard-moai-touring-11-6/p105604

Barva: Modrá

350cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Water Element

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

PADDLEBOARD MOAI TOURING 11'6 MOAI Touring 11’6 je ideální prkno pro každého, kdo rád tráví čas u vody a i pro ty, kteří chtějí jít ještě o krok dál. Je vhodný pro sportovního začátečníka, ale i pro pokročilého uživatele. Jeho aerodynamický tvar vám umožní jednoduše klouzat vodou. Deska je rychlá a citlivá. Díky šířce prkna je stále stabilní, zatímco se můžete soustředit na dosažení určité rychlosti. Board má dvě zavazadlové sítě pro náklad, kterého si s sebou můžete vzít dostatek.

Fusion technology

Vyrobeno fusion technologií, díky které je deska lehčí, odolnější a šetrnější k životnímu prostředí. Fusion technology, kterou MOAI používá, se skládá ze dvou vrstev PVC. Tyto dvě vrstvy nejsou slepeny k sobě jako u tradičních dvouvrstvých SUP desek, ale jsou tvořeny fúzí. Při tomto procesu není použito žádné lepidlo, díky čemuž je výroba šetrnější k životnímu prostředí, aniž by došlo k ústupkům v kvalitě prkna. Díky použití fusion technology je drasticky snížena hmotnost při současném zvýšení pevnosti, tuhosti a odolnosti materiálu.

Specifikace MOAI Touring 11’6

ROZMĚRY - 350 X 78 X 15 CM VÁHA PRODUKTU - 9,26 KG OBJEM - 299 LITRŮ MAXIMÁLNÍ TLAK - 18PSI SKU - M-21116

V ceně:

nafukovací plovák transportní batoh trojdílné nastavitelné sklolaminátové pádlo MOAI dvojčinná pumpa s manometrem odnímatelná US-box fina leash opravná sada

Hodnocení zákazníků