MOAI

Paddleboard MOAI 11’6 Ultra Light limited edition

14 999 Kč

https://www.vodacke-centrum.cz/paddleboard-moai-11-6-ultra-light-limited-edition/p105608

Barva: Zelená / Žlutá

350cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Water Element

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

PADDLEBOARD MOAI 11’6 ULTRA LIGHT LIMITED EDITION MOAI 11’6 Limited Edition Touring SUP je ideální prkno pro každého, kdo rád tráví čas u vody. Je vhodný pro sportovní, pokročilé uživatele, ale také pro nadšené začátečníky! Tvarovaný tak, aby byl rychlý a citlivý. Prkno má dvě zavazadlové sítě, takže si s sebou můžete vzít dostatek vybavení na delší vzdálenosti. Prkna Limited Edition jsou vyrobena z materiálu Woven drop stitch, díky němuž je prkno extra lehké a tuhé. Tento SUP je navržen tak, aby nabízel dokonalou stabilitu a ovladatelnost. MOAI 11’6 Limited Edition je vybavena sklolaminátovým pádlem se syntetickým listem pádla, pumpičkou s trojitým účinkem a ploutví typu US box.

Prkna řady Ultra Light jsou super lehké a vybavené tím nejlepším příslušenstvím a jedinečným designem, skutečná prémiová řada pro fanatické jezdce. Tyto SUP desky jsou navrženy pro velkou stabilitu a rychlost zároveň.

Woven Drop-stitch Technology

Ultra light série jsou vyrobeny z dvouvrstvého tkaného materiálu drop stitch. Díky této inovativní technologii bude deska ještě pevnější a stabilnější. Kvůli zkříženým přízím bude potřebovat méně materiálu stejných rozměrů, a tím je šetrnější k životnímu prostředí. Má vysoký poměr pevnosti a hmotnosti. Vznikne tak ultralehká SUP deska!

Specifikace MOAI SUP 11'6 LE

ROZMĚRY - 350 X 78 X 15 CM VÁHA PRODUKTU - 8,44 KG OBJEM - 299 LITRŮ MAXIMÁLNÍ TLAK - 18PSI SKU - M-22116LS

V ceně:

nafukovací plovák transportní batoh trojdílné nastavitelné sklolaminátové pádlo MOAI dvojčinná pumpa s manometrem odnímatelná US-box fina leash opravná sada

Hodnocení zákazníků