LAMAX

LAMAX eTank SA70

38 999 Kč

LAMAX eTank SA70 elektrokoloběžka

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel elem6 s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

LAMAX eTank SA70

Až 5× vyšší odolnost a kvalitní zpracování s vojenskou výdrží

Užij si pořádnou jízdu, ať už vyrážíš do školy, práce nebo za zábavou. Elektrická koloběžka LAMAX eTank SA70 tě doveze rychlostí až 25 km/h* klidně i 70 km daleko. Její moderní industriální design a 10,5palcové pneumatiky s extra vyztuženým pláštěm odolným proti defektům a skvělou přilnavostí zvládnou každý terén. Díky přednímu i zadnímu odpružení se povezeš jako na obláčku a hezky stabilně. Opomenout nesmíme ani silné 2×800W motory s rekuperací. Svištět si to můžeš, i když nejsi žádný drobek, nosnost má koloběžka až 150 kg. Všechno, co potřebuješ vědět o svojí jízdě, ti ukáže velký přehledný LCD displej, včetně toho, který ze čtyř rychlostních stupňů a dvou výkonnostních režimů používáš. Bezpečnost zajišťuje ochrana proti nechtěnému rozjezdu a LED osvětlení celé koloběžky. Pevná konstrukce s velkou nášlapnou plochou se dá snadno a rychle složit a koloběžka má i parádní zabezpečení proti nenechavcům.

Síla, stabilita a odolnost (nejen) v jízdě

Nezáleží na tom, jestli se proplétáš městským labyrintem nebo brázdíš náročnější terén, LAMAX eTank SA70 tě všude podrží. Její tělo vmoderním industriálním designu je pevné, stabilní a odolné. každém detailu vidíš dokonalou kvalitu zpracování. Koloběžka uveze až 150kg zátěž, a to bez obtíží i do kopce díky silným motorům o výkonu 2×800 W. Můžeš ale zvolit mezi 2 výkonnostními režimy, úsporný využívá motory jen na 60 %, i tak se parádně svezeš, nebo to rozjeď naplno. Při jízdě z kopce nebo brždění rekuperace vrací šťávu zpátky do vysokokapacitní lithiové baterie 48 V/20 Ah, ta je vybavena BMS inteligentním systémem, který ji chrání proti přehřátí nebo třeba podbití. Dojedeš tak videálních podmínkách až 70 km. Na výběr máš ze 4 rychlostních stupňů, přičemž maximálka činí 25 km/h, což už hezky sviští a po městě ideál.

Koloběžka jako stvořena pro outdoorová dobrodružství všeho druhu

Tohle není obyčejná jízda, při téhle se skoro vznášíš, protože každá část koloběžky je do detailu promyšlená. Už jen velká 10,5“ vzduchem plněná kola s extra vyztuženým pláštěm odolným proti defektům zaručují pohodlnou jízdu i po dlažebních kostkách, a perfektní stabilitu a přilnavost, kterou oceníš hlavně při brždění, ale i vzatáčkách. Jízdní komfort ještě podporuje přední i zadní odpruženíspolu svyztuženým zadním blatníkem, který nevydává rušivé zvuky. Ještě důležitější je bezpečnost, o kterou je postaráno díky ochraně proti nechtěnému rozjezdu, což znamená, že elektromotor sepne až po dosažení určité rychlosti. Samozřejmostí je také trojitý brzdný systém, kde kvalitní zadní a přední kotoučové brzdy spolu s elektronickou brzdou zkracují brzdnou dráhu. Dokonalý požitek z jízdy umocňují rozšířená řídítka, která společně s dostatečně širokou a dlouhou nášlapnou deskou poskytují dokonalou jízdní stabilitu a bezpečnost.

Parametry LAMAX eTank SA70

Výkon: 2×800 W

Kapacita baterie: 48V / 20 Ah (960 Wh)

Typ baterie: Lithium-iontová

Maximální rychlost: 25 km/h*

4 režimy rychlosti: P: 6 km/h (režim chůze)
E: 15 km/h
D: 20 km/h
S: 25 km/h*

Maximální dojezd: 70 km**

Kola: 10,5˝ (vzduchem plněné pneumatiky)

Brzdný systém: Trojitý brzdný systém kombinující zadní a přední kotoučové brzdy společně s elektronickou brzdou

Hmotnost: 34,5 kg

Maximální nosnost: 150 kg

Rozměry (složená): 126 × 67 × 63 cm (délka, šířka, výška)

Rozměry (rozložená): 126 × 67 × 128 cm (délka, šířka, výška)

Výška řídítek: 128 cm

Rozměry nášlapu: 64 × 22 cm (délka, šířka)

Světlá výška (vzdálenost nejnižšího bodu podvozku od země): 16 cm

Doporučená požadavky na jezdce: Výška 150 – 200 cm, hmotnost <150 kg, věk 14 – 99 let

Bezpečnostní prvky: Možnost uzamčení a zabezpečení koloběžky proti neoprávněnému užití pomocí bezpečnostního 3 místního PIN kódu se zablokováním kol, pojistka proti nechtěnému rozjezdu, pomalejší ECO mód pro začátečníky a úsporu energie, rozšířená řídítka, dlouhá a široká nášlapná deska, nastavitelné odpružené obou kol, zvonek, voděodolná kabeláž a těsnění, 100% legální pro provoz v ČR/SK a většině států EU***

* Maximální konstrukční rychlost je 25 km/h. Na koloběžce bylo při testování (na uzavřeném okruhu, s upraveným nastavením řídící jednotky) dosaženo rychlosti až 55 km/h.

** Údaj o maximálním dojezdu udává orientační hodnotu, jakou je možné dosáhnout za naprosto ideálních podmínek

*** Zkontrolujte si vždy místní legislativu pro provoz na pozemních komunikacích.

Obsah balení

  • Koloběžka Lamax eTank SA70
  • Nabíječka
  • Sada klíčů a šroubků
  • Návod

Hodnocení zákazníků