GUMOTEX

Gumotex Thaya

34 960 Kč

https://www.vodacke-centrum.cz/nafukovaci-kajak-lod-gumotex-thaya/p2581?preview=32el2u2v7x4c4ryxe7nk97k7ux5sd6adrxuvm89l

Barva: Červená / Šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Water Element

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Podrobný popis produktu Model: Nafukovací kajak Thaya od Gumotex

Popis: Gumotex Thaya je revoluční nafukovací kajak, který využívá jedinečné kombinace materiálu NITRILON® a moderní technologie Dropstitch. Toto spojení přináší kajaku výbornou stabilitu, tuhost a ovladatelnost, čímž se jeho jízdní vlastnosti přibližují pevným kajakům. Díky této inovativní technologii je Thaya schopna dosáhnout vysokého provozního tlaku, což zajišťuje pevnost a tuhost při zachování výborné sbalitelnosti.

Thaya je všestranný kajak vhodný pro rekreační použití na jezerech, řekách do obtížnosti WW2 a dokonce i na moři s volitelnou přídavnou přední palubou, která chrání před přelitím vody přes špici. Kajak lze snadno upravit pro jednoho nebo dva dospělé, případně dva dospělé a jedno dítě, což jej činí ideální volbou pro rodiny i jednotlivce.

Technologie Dropstitch: Technologie Dropstitch spojuje vrchní a spodní vrstvu tkaniny tisíci polyesterovými vlákny. Tento materiál, chráněný vzduchotěsným nánosem a odolným NITRILON® z obou stran, umožňuje nafouknutí na velmi vysoký tlak. Výsledkem je pevnost přibližující se tuhosti pevných materiálů při zachování snadné sbalitelnosti.

Technické parametry:

Délka: 410 cm Šířka: 89 cm Hmotnost: 17,5 kg Maximální nosnost: 230 kg Materiál: NITRILON® Typ pádla: Kajakové Maximální počet osob: 2 dospělí + 1 dítě Počet vzduchových komor: 3+2 / 4 / 6+2 Rozměry při sbalení: 63 x 40 x 26 cm Maximální provozní tlak: 0,02/0,2/3,0 ; 0,05/0,5/7,2 Mpa/Bar/PSI Rozměry kartonu: 70 × 47,5 × 32 cm Výbava lodi:

Posuvná přední a zadní opěrka nohou (pro úpravu na jednomístnou verzi) Komfortní nafukovací sedačka z drop-stitch materiálu Madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci Bezpečnostní lana na přídi a zádi Úchyt pro směrovou ploutev Směrová ploutev Push-push ventily Přetlakový ventil ve dně lodi Lepící souprava Vodotěsný transportní vak 80l O výrobci - Gumotex: Firma Gumotex, založená v roce 1949 v České republice, je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců nafukovacích člunů. Původně zaměřená na výrobu pneumatik a hadic, firma se postupně specializovala na výrobu vysoce kvalitních nafukovacích člunů z PVC materiálů, které jsou díky své odolnosti a snadné údržbě oblíbené jak pro rekreační, tak profesionální užití. Technologie, jako je termo-svařování a použití inovativního materiálu NITRILON®, zajišťují vysokou odolnost, dlouhou životnost a minimální náchylnost k prasknutí a oděru. Tato technologie a materiály činí Gumotex lídrem v oboru, schopným vyrobit čluny vhodné pro extrémní podmínky na divokých řekách i na otevřeném moři.

Kajak Thaya od Gumotexu je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, spolehlivý a všestranný kajak pro různé vodácké aktivity, od rodinných výletů po adrenalinové výpravy na divoké vodě.

Hodnocení zákazníků