GUMOTEX

Gumotex Framura

32 600 Kč

https://www.vodacke-centrum.cz/nafukovaci-kajak-gumotex-framura/p1905?preview=5ig4ydrl8fwoyf0cj84cfifhlj3x6hzbxun5l0dt

Barva: Červená

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Water Element

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

GUMOTEX NAFUKOVACÍ KAJAK FRAMURA Framura je vysoce výkonný nafukovací kajak od výrobce GUMOTEX, určený především pro rekreační výlety a turistiku. Jeho design se zaměřuje na rychlost a kapacitu, čímž se stává ideálním společníkem pro dlouhé plavby po jezerech, mořských pobřežích a řekách s obtížností do WW1. Framura je navržena tak, aby poskytovala velký prostor pro uložení bagáže v přední i zadní části člunu, což z ní činí vynikající volbu pro vícedenní výlety.

Konstrukce a materiály: Framura je vyrobena z odolného materiálu NITRILON®, který zaručuje vysokou životnost a odolnost vůči poškození. Kajak je vybaven kokpitem z PES tkaniny s PUR nánosem, který poskytuje dodatečnou ochranu a pevnost. Celá loď je kryta neodnímatelným kokpitem, který zajišťuje suché a pohodlné prostředí pro jezdce.

Design a výbava: Kajak Framura má délku 410 cm a šířku 75 cm, což přispívá k jeho stabilitě a rychlosti na vodě. S hmotností pouhých 16 kg a maximální nosností 180 kg je snadno přenosný a zároveň schopný přepravit značné množství vybavení. Loď je navíc vybavena třemi hlavními a dvěma doplňkovými vzduchovými komorami, které zajišťují bezpečnost a tuhost konstrukce.

Ergonomie a pohodlí: Framura je vybavena komfortní nafukovací sedačkou s opěrkou zad, nastavitelnou opěrkou nohou a pružnými lany pro upevnění bagáže. Dále disponuje vypouštěcím otvorem na zádi, bezpečnostním lanem po obvodu lodi a madly na přídi a zádi pro snadnou manipulaci.

Unikátní vlastnosti: Jednou z unikátních vlastností Framury je její konstrukce trupu, která se skládá z několika menších, na sebe poskládaných komor. Tento design poskytuje kajaku potřebnou tuhost a stabilitu v torzi, čímž se zvyšuje jeho výkon a schopnost udržet směr. Střední válec dna kajaku je výrazně větší než ostatní, což vytváří kýl a přispívá k celkové pevnosti a rychlosti lodi.

Výbava lodi:

Vypouštěcí otvor na zádi lodi Kokpit se zipy na přídi a zádi pro snadný přístup do úložných prostor Výztuhy kajaku pro zvýšenou tuhost Nastavitelná opěrka nohou Komfortní nafukovací sedačka s opěrkou zad Pružná lana na uchycení bagáže a pružná síť pro upevnění bagáže Madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci Bezpečnostní lano po obvodu lodi Úchyt pro směrovou ploutev a směrová ploutev Push-push ventily a přetlakový ventil ve dně lodi Klíč na Push-Push a přetlakový ventil Lepící souprava Vodotěsný transportní vak o objemu 100 litrů Technické parametry:

Délka: 410 cm Šířka: 75 cm Hmotnost: 16 kg Maximální nosnost: 180 kg Materiál: NITRILON®, kokpit z PES tkaniny s PUR nánosem Typ pádla: Kajakové Maximální počet osob: 1 osoba Počet vzduchových komor: 3 + 2 Rozměry při sbalení: 68 x 40 x 30 cm Maximální provozní tlak: 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI Framura se osvědčuje jako vynikající volba pro zkušené vodáky hledající rychlou a spolehlivou loď, která je schopna zvládnout i delší a náročnější výlety s dostatkem úložného prostoru pro veškerou potřebnou výbavu.

Hodnocení zákazníků