FOMEI

Puškohled Fomei 1-6x24 G4 Foreman, černý

8 200 Kč

Puškohled Fomei 1-6x24 G4 Foreman

Barva: Černé olivy

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Šubrt s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

HTC - High transmission coating  

			Každý skleněný element optické soustavy puškohledu je opatřen speciálním mnohovrstvým povlakem, který zabezpečuje dokonalou světelnou propustnost puškohledu. Tyto úpravy zabezpečují až o 10 % menší odraz světla na povrchu skleněných elementů, čímž umožní více než 90 % propustnost světla optikou puškohledu. Puškohledy s těmito úpravami jsou vhodné pro pozorování za zhoršených světelných podmínek. 

	

	

		

			 

	

	

		

			Elektronické ovládání červeného bodu 

			Ovládání červeného bodu je rozděleno do 16 kroků, které jsou rozděleny nelineárně tak, že v prvních 5 krocích se ovládá pouze 9 % výkonu osvitu červeného bodu, ve zbylých 11 krocích 10-100 % výkonu. To znamená opravdu jemné nastavení červeného bodu za zhoršených světelných podmínek tak, aby neoslňoval střelce při sledování zamýšleného cíle. Automatické vypnutí červeného bodu po 2 hodinách nečinnosti je výhodou, která významně šetří kapacitu baterie. 

			 

	

	

		

			Odolnost  

	

	

		

			Robustní tubus z hliníkových slitin, používaných v leteckém průmyslu o průměru 30 mm zajištuje vysokou odolnost puškohledu. Uložení ovládacích prvků rektifikace v mosazi zvyšuje odolnost a životnost puškohledu. Puškohledy jsou vhodné pro všechny běžně používané ráže loveckých zbraní. 

	 

Hodnocení zákazníků