FASTFOLD

3-kolový ruční vozík SQUARE White/White

4 590 Kč
7 190 Kč -36%
*Od 3. 7. 2024 až do vyčerpání zásob

3-kolový ruční vozík SQUARE White/White

Barva: Bílá / Bílá / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel AAA GOLF

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

FastFold SQUARE

Ruční, tříkolový vozík Fastfold Square, je vybaven unikátním systémem Click - Držák bagu, který můžete ponechat fixovaný na horní části bagu a před hrou jednoduše nacvaknout na konstrukci vozíku.

Vysoce pevnostní hliníkové profily a plastové části vozíku vyztužené skelným vláknem, zaručují maximální pevnost a odolnost celé konstrukce.
Vozík má opravdu minimální přepravní rozměry a díky extrémnímu rozvoru zadních kol zajistí stabilitu na jakémkoliv profilu golfového hřiště. Možnost rychlé demontáže obou zadních kol pro zmenšení objemu přepravovaného vozíku. Unikátní systém Click - Držák bagu Kompaktní ve složeném stavu 48 cm x 48 cm x 38 cm. Nožní brzda na zadním kole. Velká přihrádka na score kartu, míčky a ostatní příslušenství Držák na tee. Držák GPS a mobilního telefonu s možností připojení powerbanky Úložná síťka Držák míčků Přední kolečko 9,5". Zadní kolečko 12". Markovátko s logem Fastfold Kompatibilní se stand bagem. Suchý zip pro uložení rukavice Držák složeného deštníku mimo gumové držáky bagu, usnadňuje rychlé použití a složení. Odnímatelný horní držák bagu. Váha 7,5kg

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Aluminium