CANAVERAL

2ND LIFE - Elektrický terč ED 520 - Ucházející stav - Použité

799 Kč
1 599 Kč -50%
*Od 9. 5. 2024 až do vyčerpání zásob

použité - D - ucházející stav - Číslice se nezobrazují celé, ale někdy se zobrazí v pořádku. Počítání funguje dobře. Deska na zadní straně je mírně špinavá a na horní straně má stopy po fixu.

STAV UCHÁZEJÍCÍ

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu naleznete ZDE.

Stav produktu: Zákazník šipky vrátil kvůli závadě na horním displeji. Číslice se nezobrazují celé, někdy se prostřední nezobrazí vůbec, někdy se zobrazí v pořádku. Zblízka je vidět skóre, počítání funguje dobře. Deska na zadní straně je mírně špinavá a na horní straně má stopy po fixu. Zákazník jej měl 5 dní.

Stav D (ucházející) – produkty mohou být nové, dlouhodobě použité/testované, odkoupené (službou BuyBack) nebo nekompletní. Mohla proběhnout větší oprava nebo výměna dílů za originální nebo náhradní komponenty, provedená našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají větší kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (nepratelné), praskliny, natržení, obvykle na viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě nebo běžným použitím.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků