BEAL

Jednoduché dynamická lano Opera 8,5mm Unicore Dry Cover 60m

4 849 Kč
80,82 Kč/m

Revoluční lano certifikované jako jednoduché, poloviční i dvojité s vynikajícím poměrem hmotnosti, ovladatelnosti a pevnosti.

Barva: Modrá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Hanibal sport s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Revoluční lano certifikované jako poloviční, dvojité i jednoduché s vynikajícím poměrem hmotnosti a výkonu. Použijete ho jak na skalách tak v horách a ledech. Lano má příjemně nízkou rázovou sílu, což ho předurčuje k lezení v horách, nebo tam, kde není pevní jištění, vysoký počet pádů jenom potvrzuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Technologie UNICORE®

Technologie UNICORE® představuje jedinečný způsob spojení jádra a opletu lana bez ztráty poddajnosti, při zachování veškerých dynamických vlastností lana. Výsledkem je pak vyšší bezpečnost a životnost horolezeckých lan BEAL.

Oplet lana může být přeseknutý nebo prodřený, ale stále zůstává pevně spojen s jádrem, což umožňuje lezci bezpečně slanit či stoupat. Když dojde k přeseknutí opletu přes hranu u běžného lana, což je častý případ v horách, oplet se shrne a jádro se odkryje v rozsahu až několika metrů. Pak není možné přes tento úsek lana stoupat či slaňovat. Technologie UNICORE® zcela zabraňuje posuvu opletu a je výjimečně užitečná při alpském lezení v mokrém sněhu a ledu, kde se riziko posuvu opletu značně zvyšuje.

Technické parametry

posuv opletu: 0%
Rázová síla (single): 7,4 kN
Rázová síla (dvojče): 8,8 kN
Rázová síla (půlka): 5,5 kN
Počet pádů (single): 5
Počet pádů (dvojče): >25
Počet pádů: (půlka): 18
Pád přes ostrou hranu: Ano
Síla opletu: 38%
Hmotnost: 49 g/m
Impregnace opletu: Ano

	Impregnace opletu lana  Dry Cover 


Značení středu: Ano
Cerifikace: CE/ISO9001:2000

Hodnocení zákazníků