AQUA MARINA

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA Monster 12'0''x33''x6'' SKY GLIDER

10 500 Kč

Velký univerzální nafukovací paddleboard AQUA MARINA ve skvělém designu, určený pro těžké jezdce nebo jako rodinný plovák.

Barva: Červená / Tmavě modrá / Bílá

366 cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

paddleboard AQUA MARINA Monster 12'0''x33''x6''

Kompletně přepracovaný model MONSTER řady ALL-AROUND je skvělý paddleboard pro velké a těžké jezdce. Je vhodný také jako velký rodinný plovák, na kterém mohou jet i dva jezdci. Tento plovák je velmi dobře ovladatelný a poskytuje velkou stabilitu.

Novinkou celé řady ALL-AROUND je přepracovaný tvar paddleboardu. Má oblejší příď, plné tvary a také širší záď s takzvaným "squash tail". Plochá záď zajištuje větší stabilitu. Celkově se tedy Aqua Marina u řady ALL-ROUND zaměřila na vylepšení jízdních vlastností pro začínající paddleboardisty.

Jako celá nová řada paddleboardů ALL-AROUND má i tento plovák výrazné barvy s poutavými estetickými přechody, které zaujmou na první pohled. Na palubě paddleboardu se nachází lisovaný neklouzavý pad s unikátním vzorem písečné pláže, středové madlo a D-ringy pro uchycení kajakové sedačky. Novinkou je také systém uchycení osobních věcí na přídi. Je vytvořen s plochých gumiček RED STRAP™ poskládaných v novém tvaru na větší ploše, což nejen skvěle vypadá, ale je také zároveň velmi funkční.

Model** MONSTER **je vyroben technologií DROP STITCH LIGHT TECHNOLOGY, což je velmi lehká, ale odolná jednovrstvá technologie.

Příslušenství nové řady ALL-AROUND také prošlo upgradem, výsledkem je 3-dílné hliníkové pádlo se skvělým červeným designem, nový design Slide-in ploutvičky, eco-friendly CIRCUPACK™  transportní bag a nová ruční pumpa s červeným eloxovaným hliníkovým pístem.

Rozměry:

- Délka: 12’0 / 366cm
- Šířka: 33 / 84cm
- Výška: 6" / 15cm 

Hodnocení zákazníků