AQUA MARINA

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA Fusion 10'10''x32''x6'' BEFORE SUNSET

9 490 Kč

Paddleboard AQUA MARINA Fusion v novém designu je Allround rodinný plovák pro univerzální použití.

Barva: Žlutá / Červená / Vínová

330 cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

paddleboard AQUA MARINA Fusion 10'10''x32''x6''

Kompletně přepracovaný model Fusion z řady ALL-AROUND je jeden z nejprodávanějších modelů z nové generace paddleboardů AQUA MARINA. Jeho rozměry jsou ideální pro většinu začínajících jezdců a díky svému výtlaku uveze i další náklad v podobě osobních věcí, extra pasažéra nebo domácího mazlíčka. 

**Novinkou celé řady ALL-AROUND je přepracovaný tvar paddleboardu. **Má oblejší příď, plné tvary a také širší záď s takzvaným "squash tail". Plochá záď zajištuje větší stabilitu. Celkově se tedy Aqua Marina u řady ALL-ROUND zaměřila na vylepšení jízdních vlastností pro začínající paddleboardisty.

Jako celá nová řada paddleboardů ALL-AROUND má i tento plovák výrazné barvy s poutavými estetickými přechody, které zaujmou na první pohled. Na palubě paddleboardu se nachází lisovaný neklouzavý pad s unikátním vzorem písečné pláže, středové madlo a D-ringy pro uchycení kajakové sedačky. Novinkou je také systém uchycení osobních věcí na přídi. Je vytvořen s plochých gumiček RED STRAP™ poskládaných v novém tvaru na větší ploše, což nejen skvěle vypadá, ale je také zároveň velmi funkční.

Model Fusion je vyroben technologií DROP STITCH LIGHT TECHNOLOGY, což je velmi lehká, ale odolná jednovrstvá technologie.

Příslušenství nové řady ALL-AROUND prošlo také upgradem, výsledkem je nové 3-dílné hliníkové pádlo se skvělým červeným designem, nový design Slide-in ploutvičky, eco-friendly CIRCUPACK™  transportní bag a nová ruční pumpa s červeným eloxovaným hliníkovým pístem.

Rozměry:

- Délka: 10’10” / 330cm
- Šířka: 32 / 81cm
- Výška: 6 / 15cm

Hodnocení zákazníků