Monofilamentový tenisový výplet Black Code 1,24 mm černý

249 Kč
20,41 Kč/m

Určeno pro zkušené hráče tenisu, kteří musí měnit výplet za méně jak 10 hodin hry a hledají efektivitu, razanci a dlouhou životnost.

Výplet z monovláken Tecnifibre Black code má pětihrannou 1,24mm strukturu a nabízí jak rotace, tak razanci.

Barva: ČERNÁ
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Odolnost

Odolnost

Odolná struna s dlouhou životností. Vhodná pro ty, kterým často praská výplet.

Technické údery

Technické údery

Pětihranná struktura struny a průměr 1,24 mm poskytuje dobrou kontrolu míčku.

Razance

Razance

Technologie Thermocore zajišťuje vysokou pružnost polyesterového výpletu.

Odolné napětí výpletu

Odolné napětí výpletu

Po 2 měsících se výplet drží střední napětí.

Technické informace

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Thermocore technology. Proces, při kterém dochází v různých úsecích výroby ke změně teploty a tím ke změkčení struktury struny.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

Pokyny pro uživatele

Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!

Hodnocení zákazníků

Načítání

Podobné produkty