Minichapsy 500 černé

1 299 Kč

8485452

Stylové a funkční minichapsy, které doplní jakoukoli nízkou jezdeckou obuv.

Poddajné a odolné minichapsy, které skvěle sedí na noze. V kombinaci s perky 500 vypadají jako skutečné jezdecké boty. Výborně zpevňují nohu a zlepšují kontakt s koněm.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Díky dvěma délkám svršku a elastickému dílu padnou každému.

ODOLNOST

Syntetický materiál se zátěrem pro jízdu v každém počasí.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Tenký a odolný materiál umožňuje dobrý kontakt nohou s koněm.

Technické informace

Snadná údržba

Při čištění těchto minichapsů nemusíte vytahovat glycerinové mýdlo, tuk na kůži ani krém na boty. Jsou vyrobeny z mikrovlákna se zátěrem, které se velmi snadno udržuje. Díky tomu si můžete užít ježdění za každého počasí včetně deště. Až bude potřeba, stačí z minichapsů odstranit bláto či hlínu kartáčem, otřít je vlhkou houbičkou a budou zase jako nové!

Doplněk k perkům 500

Tyto poddajné, přiléhavé a odolné minichapsy 500 se skvěle hodí k perkům ze stejné řady. Jsou sladěné tak, že s nimi vypadají jako vysoké jezdecké boty. Díky dílu v přední části a propracovanému tvaru minichapsy bezchybně přilnou k perkům a společně tvoří komplet vhodný na tréninky i na závody.

Jako druhá kůže

Chapsy se musejí chovat trochu jako druhá kůže. Musejí perfektně přiléhat a kopírovat pohyb nohy jezdce. Aby padly opravdu každému, nabízíme minichapsy 500 ve dvou délkách svršku a několika obvodech lýtka. Pružný díl umožňuje lýtko obepnout co nejtěsněji. Pro dobré držení proto zvolte skutečně dobře přiléhající velikost! Dobře sedí na noze i díky poddajnému materiálu a tvarování v oblasti lýtka.

Poddajnost

Kromě toho, že dobře drží na noze, jsou minichapsy 500 také výjimečně poddajné. Mikrovlákno se zátěrem, z něhož jsou vyrobené, dokonale obepíná lýtko a zajišťuje vynikající volnost pohybu. Pohyb v oblasti kotníku není nijak omezen. V minichapsech je noha pevná, jezdec cítí kontakt s koněm a užívá si pohodlí a volnost pohybu.

Odolnost:

Mikrovlákno se zátěrem, z něhož jsou minichapsy vyrobeny, je odolné vůči vlhkosti i vůči odření. Pro větší odolnost je v blízkosti zipu z vnitřní strany klikatý šev, který umožňuje jezdci ještě lépe přizpůsobit minichapsy svému lýtku. Zapnutý zip je ještě zajištěn zapínáním na druky ve spodní části. S těmito minichapsy jste připraveni na všechno!

Stylové minichapsy

Tyto stylové minichapsy z kvalitních materiálů můžete bez problémů nosit i na závody. Díky poddajnému materiálu a pružnému dílu výborně přiléhají k noze, aniž by příliš stlačovaly lýtko. Byly vyrobeny ve Francii a kromě množství funkčních vlastností jsme dbali i na estetiku. Buďte v sedle styloví!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 60% Polyuretan , 40% Polyamid Hlavní podšívka 50% Polyamid , 50% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém, pokud možno větraném místě. Po použití nechte vyschnout mimo dosah přímých zdrojů tepla (topení, oheň).

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Minichapsy 500 černé
Minichapsy 500 černé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi